Metro Exodus

ObserwujMam (26)Gram (7)Ukończone (16)Kupię (11)

Tajga - wiki Metro Exodus


#1


Dokument jest przybity do bramy, którą opuszczamy zagrodę.

#2


Po przejściu przez most i minięciu posągu Lenina, wchodzimy do szkoły (niebieski budynek) – dokument znajduje się na stoliku naprzeciwko wejścia.

#3


Gdy zaczepi nas grupa piratów (tuż przed zniszczoną kładką), czekamy aż się wycofają i po cichu wchodzimy do ich obozowiska. Musimy wejść do pierwszego budynku po prawej (uwaga na pozaczepiane na framugach puszki, które generują hałas) i skręcić w kolejne pomieszczenie po prawej stronie. Dziennik będzie na biurku – obok pluszowego misia.

#4


Dziennik znajduje się skrzynce na szczycie wieży obozowiska piratów – tuż przy tyrolce, którą musimy zjechać, by przekroczyć rzekę.

#5


Po krótkiej scence przerywnikowej z udziałem niedźwiedzia, ruszamy drogą prosto do kolejnego, dużego, obozowiska tubylców. Po kilku krokach powinniśmy zauważyć kompleks domków na drzewie – wchodzimy do niego. Dziennik powinien leżeć na samym początku, tuż przy drabinie.

#6


Będąc na kompleksie domków na drzewie, gdzie znaleźliśmy dziennik numer #5, idziemy korytarzem do końca, trafiając na tyrolkę. Zjeżdżamy nią i docieramy do chaty pustelnika, który wytwarza jakieś specyfiki. Nie będzie do nas przyjaźnie nastawiony, więc musimy albo go zabić, albo wywabić z kryjówki. Znajdźka leży na stole, tuż przy wejściu.

#7


Od kompleksu domków na drzewie, w których znajdowaliśmy dziennik numer #6, kilka kroków dalej w lesie po prawej stronie powinniśmy zastać chatę rybacką. Jeden z nich łowi ryby na pomoście, łatwo więc możemy zakraść się na jego tyły i z magazynka zabrać dziennik.

#8


Naprzeciwko znajdźki numer #7, również dalej w głąb lasu, w skałach powinniśmy znaleźć wejście do niewielkiej jaskini. Dziennik znajduje się na jej końcu – leży na biurku.

#9


Po scenie z niedźwiedziem, gdy odzyskujemy plecak od rannego tubylca, kilka kroków dalej widzimy zebranie pozostałych członków jego zespołu. Dziennik znajduje się w chatce po lewej stronie od totemu.

#10


Gdy dostaniemy się do obozu, schodzimy na sam dół i przy ognisku skręcamy do chatki po prawej stronie.

#11


Po ucieczce z obozu miejscowych trafiamy do niewielkiego wąwozu. Po kilku krokach powinniśmy trafić na kryjówkę ukrytą w skale – dziennik znajduje się zaraz obok ogniska.

#12


Dziennik leży na końcu tego samego tunelu, w którym znajdujemy dziennik numer #11.

#13


Po wyjściu z wąwozu możemy trafić do obozowiska bandytów – to opcjonalna miejscówka (jeśli wyszliśmy normalnie, nie tunelem, wejście do obozu znajduje się po prawej stronie od bramy cmentarnej).

Przechodzimy na plażę i skręcamy w prawo, biegnąc wzdłuż brzegu na końcu powinien leżeć dziennik.

#14


Dziennik znajdujemy przy trupie, który leży przy bramie prowadzącej na cmentarz.

#15


Po rozmowie z Olgą schodzimy z jej wieży niewielkimi, kamiennymi schodkami. Znajdując się naprzeciw totemu idziemy przed siebie i widzimy niewielką altanę przy samej krawędzi – dokument leży przy ognisku.

#16


Kolejną znajdźke lokalizujemy już kolejnym obozie tubylców – kiedy naszym zadaniem jest zdobycie łodzi. Dziennik jest piętro niżej w budynku, w którym znajduje się dźwignia potrzebna do otworzenia bramy.

#17


W podziemnym kompleksie, gdy otworzymy bramę po całym procesie napełniania baku generatora, zauważymy na ziemi trupa – dziennik leży przy zmarłym.

#18


Po spotkaniu Aloszy schodzimy z nim w głąb opuszczonej wioski. Dziennik znajdujemy na stole w jednym z domostw po prawej stronie (zaraz za wrakiem niebieskiego auta).

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3465 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?