Metro Exodus

ObserwujMam (26)Gram (7)Ukończone (16)Kupię (11)

Opcjonalne: zadania poboczne zlecone przez Annę - wiki Metro Exodus


Uwaga! Jeśli chcemy wykonać którekolwiek z tych zadań, musimy zdecydować się to zrobić przed rozpoczęciem przejęcia cysterny z paliwem!

W trakcie powrotu z misji zdobycia map w centrum łączności zatrzyma nas Ania i zleci wykonanie trzech zadań / celów dodatkowych:

  • Pozbycie się snajpera na dźwigu (vis a vis naszej pozycji)
  • Uwolnienie wieśniaków przetrzymywanych w starym statku
  • Oczyszczenie opuszczonej wieży kontroli lotów oraz hangaru (wschodnia część lokacji)

Pierwsze zadanie – jeśli posiadamy lunetę z czterokrotnym przybliżeniem – jest stosunkowo łatwe. Wystarczy posłużyć się tyrolką zamieszczoną na dachu, by zjechać w pobliże portu. Po przebiegnięciu kilku metrów zastaniemy opór ze zgromadzonych tam żołnierzy Barona – musimy wyeliminować ich wszystkich, by wejść na dźwig i finalnie zabić również snajpera. Na górze czeka całkiem sporo fajnych fantów.

Drugie zadanie jest nieco trudniejsze. Docieramy do zaznaczonego na mapie wraku statku i do środka wchodzimy od strony dziobu – w kadłubie jest dziura (innego wejścia zresztą nie ma). Niestety, wersja skradankowa okaże się tutaj niemożliwa – musimy iść na pełne zwarcie. Plusem jest to, że mala przestrzeń ogranicza możliwość oflankowania nas przez przeciwników.

Gdy pozbędziemy się już wszystkich, idziemy ku drzwiom prowadzącym na mostek. W momencie ich przekroczenia zostaniemy zaatakowani przez ciężko uzbrojonego oponenta – potrzebujemy więc całkiem sporo amunicji! Kiedy uda nam się ta sztuka i powalimy olbrzyma, wchodzimy na samą górę i pociągamy za wajchę odblokowującą wejścia klatek.

Uwaga! Nie wiem na ile to sprawdzony patent, ale zalecam zjechanie tyrolką i odszukanie po prawej stronie kolejnej dźwigni, która odblokuje klatki postawione po naszej prawej stronie (przy wejściu).

Ostatni cel to zlokalizowany na samym wschodzie lokacja, na terenie której musimy pozbyć się wszystkich mutantów. Kolejność – albo wieża, albo hangar – jest dowolna – musimy być jednak przygotowani na naprawdę dużą ilość oponentów!

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2034 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?