Star Wars Jedi: Upadły Zakon

ObserwujMam (26)Gram (5)Ukończone (24)Kupię (5)

Solucja - opis przejścia - wiki Star Wars Jedi: Upadły Zakon


Star Wars Jedi: Upadły Zakon składa się z sześciu rozbudowanych rozdziałów. Każdy to kilka różnych misji, a rozpiskę każdej z nich zawarliśmy poniżej. Jako że twórcy nie zastosowali sztywnego podziału na misje, solucję podzieliliśmy na planety, na które wyrusza główny bohater, Cal, podczas swojej podróży.

W ramach poniższej solucji rozpisaliśmy wszystkie znajdźki, jakie można odkryć podczas przechodzenia fabuły Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Jeśli będziecie korzystać z opisu, namierzycie każdą skrzynię oraz przedmioty poprawiające statystyki głównego bohatera. Jeśli coś opuścicie, skorzystajcie z odrębnej sekcji niniejszego poradnika, tej poświęconej znajdźkom.

Solucja Star Wars Jedi: Upadły Zakon:

Uwaga: Podczas przechodzenia gry, masz w pewnym momencie możliwość wybrania pomiędzy dwoma planetami - dzieje się to zaraz na początku, a chodzi o Zeffo oraz Dathomirę. Polecamy udać się na Zeffo, albowiem na Dathomirze występuje błąd, który może uniemożliwić dalsze postępy. Na Dathomirę i tak wreszcie docierasz.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1419 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?