Metro Exodus

ObserwujMam (20)Gram (7)Ukończone (14)Kupię (9)

Solucja - opis przejścia - wiki Metro Exodus


W Metro Exodus mamy dostępny wyłącznie jeden tryb rozgrywki – fabularną kampanię. Tytuł nie jest sandboksem, nie mamy tutaj otwartego świata w klasycznym tego słowa znaczeniu – choć w porównaniu do poprzednich odsłon serii lokacje takie jak Tajga, Wołga czy Morze Kaspijskie są o wiele bardziej rozległe od tuneli moskiewskiego metra, tak nie możemy dowolnie się między nimi poruszać. Gra kieruje nas od punktu do punktu, wskazując na mapie kolejne cele, do których musimy się udać – kiedy scenariusz w danym miejscu zostanie zakończony, bezpowrotnie tracimy dostęp do takiego regionu!

Podobnie sprawa się za z zadaniami pobocznymi – nie ma ich zbyt wiele. W Metro Exodus chodzi przede wszystkim o podążanie razem z producentami i projektantami przez ścieżkę przez nich wytyczoną, choć często gracz zostaje nagrodzony, gdy postanowi odwiedzić jakieś ciekawe miejsce na własną rękę.

Spis treści:

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1630 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?