Batman: Arkham Knight

ObserwujMam (54)Gram (9)Ukończone (19)Kupię (9)

Jak odblokować protokół Upadek Rycerza? - wiki Batman: Arkham Knight


Upadek Rycerza to specjalne, dodatkowe zakończenie gry Batman: Arkham Knight. Dostęp do niego jesteśmy w stanie uzyskać, gdy po walce ze Strachem na Wróble, która wieńczy ściągnięciem przez Batmana maski, wykonamy 7 (na normalnym poziomie trudności) lub 11 (na hardzie) zadań dodatkowych – opis przejścia wszystkich misji pobocznych znajduje się w zakładce Solucja - zadania dodatkowe w tym poradniku.

Protokół Upadek Rycerza aktywowany jest w momencie dotarcia na dach komisariatu w Gotham City i wejściu w interakcję ze znajdującym się tam znacznikiem koniecznym do wezwania Człowieka-Nietoperza.

Po wykonaniu tego bonusowego zakończenia mamy możliwość dalszej eksploracji miasta. Z epilogiem związane jest też Osiągnięcie/Trofeum, wymagające od nas wykonania zadań dodatkowych na 100% - oprócz odhaczenia wszystkich, należy tu wziąć także pod uwagę znalezienie 243 znajdziek Człowieka-Zagadki – opis i szczegółowe wskazówki dotyczące ich lokalizacji znajdziecie w zakładce Znajdźki - sekrety niniejszego poradnika!

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1027 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?