Batman: Arkham Knight

ObserwujMam (56)Gram (9)Ukończone (19)Kupię (9)

Poradnik - wiki Batman: Arkham Knight


Batman: Arkham Knight to przygodowa gra akcji, która osadzona została w otwartym świecie – Gotham City. Do dyspozycji gracza oddano nie tylko możliwość poruszania się po ulicach oraz dachach budynków, ale twórcy również udostępnili pojazd, osławiony Batmobil, wyposażony w dwa działka, wyciągnik oraz dopalacz.

Za wykonywane zadania z głównej ścieżki fabularnej (dokładny opis oraz wszelkie instrukcje znajdują się w sekcji Solucja - opis przejścia) otrzymujemy punkty doświadczenia, które później przekuwają się na awansowanie na wyższe poziomy. Popularne „XP” dostajemy też za zadania fakultatywne (lokalizacje niezbędnych przedmiotów oraz mapy z zaznaczonymi kluczowymi miejscami dla każdej z tych misji znajdziecie w Solucja - zadania dodatkowe), rozwijające tylko wątki poboczne, polegające na aresztowaniu najniebezpieczniejszych przestępców w Gotham City – związane jest z tym więzienie, zlokalizowane na komisariacie policji, stanowiące niejako naszą bazę. Dodatkowo punkty przyznawane są też za potyczki, a im bardziej rozwiązujemy w finezyjny sposób, łącząc zarówno gadżety, jak i elementy otoczenia, wtedy mnożnik pozwala na zdobywanie ich większej ilości.

Batmana możemy rozwijać na kilku płaszczyznach, usprawniając dzięki specjalnym punktom kombinezon (wzmacniając odporność na ciosy czy też kule), odblokowywać nowe ciosy, montować lepsze uzbrojenie w Batmobilu oraz wzbogacać arsenał przydatnych gadżetów.

W ramach rozrywki i konkurencji między znajomymi, deweloperzy zaimplementowali system Wyzwań – kilkudziesięciu niewielkich turniejów polegających na wykręcaniu jak najwyższych czasów oraz wyników w kilku konkurencjach. Do tego dochodzą 243 znajdźki – trofea Człowieka-Zagadki.

Spis treści:

  • Sterowanie PC
  • Sterowanie Xbox One
  • Sterowanie PlayStation 4
  • Ulepszenia
  • Wyzwania RR
Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1820 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?