Batman: Arkham Knight

ObserwujMam (54)Gram (9)Ukończone (19)Kupię (9)

Strażacy na Founders Island - wiki Batman: Arkham Knight


Pierwszy


Strażaka znajdziemy w najwyższym punkcie Port Adams. Związany jest w swoistej stróżówce, gdy dookoła – i na różnych poziomach – rozstawieni żołnierze patrolują teren. Są rozproszeni, więc nie jest trudno wyciągać ich pojedynczo.

Drugi


Zakładnik zlokalizowany jest na ostatnim piętrze wieżowca w Ryker Heights. Możemy dostrzec grupę przez szklany sufit. Jest niezwykle niebezpieczna, z uwagi na naprawdę sporą liczebność, a do tego pośród nich jest dwóch berserkerów.

Podejście warto zacząć od grupowego nokautu, by choć trochę ułatwić sobie walkę na tej niewielkiej przestrzeni. W międzyczasie warto za pomocą karabinu na impulsy elektryczne ogłuszać berserkerów właśnie, aby zająć się nimi w ostatniej kolejności.

Trzeci


W okolicy Ryker Heights jest też kolejny z pojmanych strażaków. Dostanie się do niego jest jednak nieco utrudnione.

Jedziemy Batmobilem do miejsca zaznaczonego na grafikach poniżej. Podczepiamy wyciągarkę do widocznego elementu w ścianie i burzymy ją. Dopiero wtedy możemy wskoczyć tam i po kilku krokach odnaleźć grupę przetrzymującą zakładnika.

Czwarty


Strażak przetrzymywany jest na placu za budynkiem w południowej części wyspy. Wśród najemników jest dwóch berserkerów, zaleca się więc regularne traktowanie ich karabinem na impulsy elektryczne, by eliminować z walki i zająć się nimi na samym końcu.

Piąty


Ostatni ze strażaków zlokalizowany jest na północnym krańcu wyspy. Należy jednak wcześniej sprawdzić teren, ponieważ na latarni morskiej umieszczony został snajper, więc szybujemy w jego stronę, by nas nie zauważył. Po zlikwidowaniu tego zagrożenia możemy dopiero uderzyć w grupę.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1625 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?