Batman: Arkham Knight

ObserwujMam (56)Gram (9)Ukończone (19)Kupię (9)

Solucja - zadania dodatkowe - wiki Batman: Arkham Knight


Podczas wykonywania głównego zadania Zniszcz grupę czołgów okupujących studia Panessa, gdy trafimy na komisariat policji w Gotham dostaniemy możliwość po raz pierwszy otwarcie nowego menu i wybrania sobie aktualnie wykonywanej misji.

Dodatkowe misje – zaliczane do kategorii „Misja Poszukiwani” – które niejako uzupełniają główny wątek z powstrzymaniem Stracha na Wróblem i przeciwstawieniu się Rycerzowi Arkham, pojawiają się wraz z kolejnymi wydarzeniami głównego wątku. Polegają na wielosekwencyjnych śledztwach, doprowadzając do zatrzymania najgroźniejszych przestępców Gotham City i osadzenia ich w celach na komisariacie policji. Gdy uda na się przetransprotować zbiega, możemy w dowolnej chwili stawić się na komisariacie GCPD i "podziwiać trofeum".

Nie sposób przegapić żadnego z opisywanych poniższych zadań, więc nie martwcie się, że coś możecie pominąć i np. nie zdobyć osiągnięcia!

Spis treści:

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1787 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?