Batman: Arkham Knight

ObserwujMam (56)Gram (9)Ukończone (19)Kupię (9)

Starcie z Rycerzem Arkham w tunelach - wiki Batman: Arkham Knight


W pewnym momencie, zaraz po przeskoczeniu rozpadliny, włączy się krótki przerywnik filmowy. Rycerz Arkham w pojeździe do drążenia tunelu rozpocznie za nami pościg. Na prostym odcinku wystarczy nie wjechać w jedną z dwóch lub trzech przeszkód na drodze i uważnie przejechać ostatni fragment najeżony minami. Po wjechaniu w niego nasz antagonista dozna uszkodzeń, co zaowocuje spadkiem jego paska zdrowia w prawym górnym rogu ekranu.

Manewr ten musimy powtórzyć trzykrotnie. Z racji tego iż jedyny wyjazd z plątaniny odnóg jest zamknięty, musimy stawić czoło Rycerzowi Arkham.

Taktyka jest prosta – zwabiamy delikwenta (licznik odległości jest po prawej stronie ekranu), najlepiej po prostu do niego strzelając, i zaczynamy uciekać. Musimy wjechać w trzy ślepe zaułki zaznaczone na minimapie. Nie są wymagające, a jedyne co może sprawić trudność, to przeszkody na trasie. Batmobil nie jest najłatwiejszy do prowadzenia, szczególnie, że cały czas wpada w minipoślizgi.

Gdy uda nam się zbić cały pasek zdrowia Rycerza do zera, Alfred otworzy jedyne dostępne przejście. Podczepiamy pazur wyciągarki w śmigło na górze i wyrywamy je. Po chwili włączy się przerywnik filmowy, a w momencie, gdy dopadnie nas przeciwnik i zacznie jechać, katapultujemy się otwartą przed chwilą dziurą.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1277 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?