Batman: Arkham Knight

ObserwujMam (56)Gram (9)Ukończone (19)Kupię (9)

Przesłuchaj Simona Stagga - wiki Batman: Arkham Knight


Aby móc przywrócić życie ulicach Gotham, musimy znaleźć Simona Stagga, by zdradził nam słabe punkty wynalazku, który skonstruował. W tym celu czekają nas ponowne odwiedziny sterowca.

Wejście na pokład znajdziemy na drugim z nich, nie musimy ponownie przechodzić przez cały poprzedni etap związany z torowaniem sobie drogi. Najłatwiej jest znów wspiąć się na wieżę Wayne International Plaza i z jego szczytu poszybować na dach drugiego pojazdu.

Przez przeszklony dach widzimy, iż czeka już na nas komitet powitalny. Nie pozostaje nic innego, jak do niego zeskoczyć i się z nim rozprawić. Należy jednak uważać na jednego z oponentów, który dzierży tarczę i jest wyjątkowo odporny – najlepiej stosować kombinację ogłuszenia, potem przeskoczenia go (dwukrotne naciśnięcie A / krzyżyka) i wyprowadzenie serii szybkich ciosów.

Gdy spróbujemy przejść przez drzwi prowadzące do kolejnej sekcji, okaże się, że Stagg wprowadził lepsze zabezpieczenia. W tym celu znów musimy wgrać jego głos do naszego sentyzatora/deszyfratora, rozgrywając identyczną minigierkę jak w przypadku mowy Harley Quinn z kilku zadań wcześniej.

Trafiamy do już odwiedzanej hali, w której przetrzymywany był w klatce jeszcze niedawno Simon. Teraz go nie ma, a oprócz nas szukają go również ludzie Rycerza Arkham. Oprócz standardowych milicjantów, w pomieszczeniu są też dwaj operatorzy dronów oraz medyk – zaleca się najpierw pozbawienie przytomności właśnie gościa ubranego na biało, by potem nie przywracał do życia już znokautowanych oponentów.

W temacie dronów można podeprzeć się deszyfratorem z funkcją „oślepiania” elektronicznych urządzeń, co pomoże przechodzić po otwartym terenie w miarę niezauważonym.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1695 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?