Batman: Arkham Knight

ObserwujMam (56)Gram (9)Ukończone (19)Kupię (9)

Powstrzymaj wysadzenie fabryki Ace Chemicals - wiki Batman: Arkham Knight


W tym celu korzystamy z panelu sterowania umieszczonego na żurawiu nad nami, by ponownie manewrować platformą do skoków. Ustawiamy ją na środku placu, by w miarę równo stała względem wykonanej dziury. Wsiadamy do środka i rozpędzamy wehikuł, sterując w powietrzu tak, aby znaleźć się w środku.

Zaraz za pierwszym zakrętem znajdują się dwa ciężkie czołgi. Po ich zniszczeniu, na drodze stanie brama. Wysiadamy z pojazdu i podczepiamy się pod wejście nad nią. Dwóch strażników pilnuje automatyczna wieżyczka, więc najpierw korzystamy z jednego z szybów po obu stronach ścian, by znaleźć się pod nimi i zlikwidować ich, gdy promień jej rażenia nie będzie nas dosięgał. Następnie podchodzimy od tyłu i niszczymy sprzęt. Bramę otwieramy przy żółtej skrzynce.

Operację powtarzamy również przy drugiej bramie. Z tą różnicą, że zamiast wieżyczki, czekać nas będzie starcie z naprawdę dużą ilością przeciwników.

W trzecim, ostatnim przypadku, musimy skorzystać z katapulty w Batmobilu, ponieważ drogę pazurowi torują kolce zaczepione nad przejściem. Aktywujemy ją dwukrotnie wciskając przycisk A / krzyżyk i przytrzymując go, by zacząć szybować.

Znajdujemy się teraz w zdecydowanie większym pomieszczeniu niż kilka chwil temu i naszym zadaniem jest – zanim wejdziemy do komnaty na samym środku – wyczyszczenie okolicy z wrogów. Nie jest to specjalnie wymagające z uwagi na fakt, że każdy z nich raczej spaceruje samotnie aniżeli trzyma się z kompanem, więc swobodnie przelatujemy między stropami, wyczekując na dogodny moment ataku. Należy tylko uważać na gdzieniegdzie rozstawione wieżyczki strzelnicze, które łatwo przeoczyć.

I gdy ostatni z oponentów zostanie znokautowany, wchodzimy do środka, gdzie czeka na nas Strach na Wróble. Po krótkim przerywniku filmowym przy panelu sterowania przygotowujemy środek neutralizujący, a ten następnie – wyciągając delikatnie z komór – również z najwyższą precyzją wkładamy do opowiadających im slotów. Jeśli przesadzimy z szybkością, przypomni nam o tym wskaźnik umieszczony na górze pojemnika.

W pewnym momencie będą docierać do nas wizje związane z Jokerem. Mimo to musimy skończyć aplikowanie środka neutralizującego. Po tym etapie zostaniemy przeniesieni w skórę Gordona.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2227 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?