Kingdom Come: Deliverance

ObserwujMam (41)Gram (8)Ukończone (8)Kupię (13)

W pogoni za Zającem - wiki Kingdom Come: Deliverance


Zadanie W pogoni za Zającem pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak porozmawiasz z myśliwym Nicholasem w Talmberku. Jego chatę namierzysz dość łatwo, to ta sporych rozmiarów na wzgórzu. Twoim zadaniem będzie namierzenie i powstrzymanie kłusowników panoszących się w pobliskich lasach. Sposobów wykonania tejże misji jest kilka, a wszystkie rozpisaliśmy poniżej.

Metoda 1


Pierwszy sposób realizacji zadania W pogoni za Zającem polega na przeprowadzeniu śledztwa w wiosce. W tym celu porozmawiać musisz z wymienionymi poniżej osobami.

 • Kuba z kamieniołomu - to jeden z podejrzanych, a zatem koniecznie skorzystaj z perswazji na nim.
 • Tomasz z łaźni - najpierw porozmawiaj z kubą, a dopiero potem z Tomaszem. Także i w tym przypadku skorzystaj z perswazji.
 • Żona kowala - zainteresuj się tematem hałasu dobiegającego z lasu.
 • Olena - zapytaj ją o wszystko, co możesz.
 • Radan - jest w obozie węglarzy na południe od Talmberku. Będzie jednym z podejrzanych.
 • Margaret - dowiesz się od mieszkańców Talnmberka, że powinna co nieco wiedzieć. Skorzystaj w rozmowie z nią z perswazji.

Z rozmów dowiesz się o północnej łące. Idź tam, a znajdziesz ślady kłusowników. Gdy to zrobisz, masz dwie kolejne opcje dotyczące dalszego postępowania:

 • Idź porozmawiać z Nicholasem oraz panem Borzkiem. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy udało Ci się namierzyć kryjówkę kłusowników. Przekaż ją Borzkowi, a obejrzysz scenkę, w której zobaczysz pewne spotkanie. Gdy rozmowa dobiegnie końca, namierz Hanekina i pędź za nim. Jeśli ucieknie, zadania nie zrealizujesz. Jeśli go złapiesz, możesz go zaatakować i zabić. Koniecznie przeszukaj wówczas ciało i weź pierścień. Powiedz o wszystkim Nicholasowi, a zadanie dobiegnie końca.
 • Idź na spotkanie z Hanekinem - jest to możliwe tylko, jeśli przekonałeś Margaret do zaaranżowania spotkania między Wami. W trakcie rozmowy z przestępcą możesz postąpić na dwa sposoby:
  • Aresztować mężczyznę, co zainicjuje pojedynek. Musisz go wygrać, a po zwycięstwie powiedzieć o wszystkim zleceniodawcy.
  • Obiecać mężczyźnie pomoc, co zainicjuje misję poboczną Cherchez la Femme.

Metoda 2


W przypadku tego wariantu nie musisz prowadzić śledztwa. Zamiast tego udaj się do Oberży "Na Polance" i porozmawiaj z oberżystą Andrzejem. Porozmawiaj z nim na temat mięsa, wykorzystując perswazję. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, dostaniesz zadanie Owca w wilczej skórze. W jego ramach Henryk musi pokazać, że kłusownicy mieliby z niego pożytek, a w rezultacie będzie mógł do nich dołączyć. Zajmij się więc tą misją.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2481 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?