Kingdom Come: Deliverance

ObserwujMam (41)Gram (8)Ukończone (7)Kupię (13)

Ścierwojad - wiki Kingdom Come: Deliverance


Zadanie to otrzymujesz od Kunesza – przebywa on w pobliżu wejścia do kościoła w Ratajach. Podczas rozmowy z nim będziesz chciał odzyskać pieniądze, które jest Ci dłużny. Kasy nie będzie miał, ale powie Ci gdzie znaleźć nieco groszy. Nie zrobi tego jednak jeśli nie obiecasz, że dasz mu spokój. Uczyń to więc.

Z konwersacji dowiesz się, że gdzieś w Skalicy znajduje się gołębnik, a pod nim skarb. O jego istnieniu Kunesz dowiedział się w trakcie wrzawy, jaka panowała w wiosce podczas ataku rozpoczynającego grę.

Uwaga: Weź ze sobą łopatę.

Kiedy rozmowa dobiegnie końca, udaj się do Skalicy. Aby wejść za mury, skorzystaj z bramy na północy. W środku znaleźć musisz gołębniki, a pod nimi dostrzec miejsce, w którym możesz kopać. Jest ich kilka (w sumie trzy). W tym właściwym znajdziesz 50 groszy oraz Kielich Barana. W pozostałych będą ubrania.

Misja dobiegnie końca, kiedy weźmiesz zawartość skarbu.

Uwaga: Skarb możesz oddać Baranowi – na czerwono ubranemu mieszkańcowi Skalicy, przebywającemu obecnie w Ratajach. Dostaniesz od niego 20 groszy.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1053 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?