Kingdom Come: Deliverance

ObserwujMam (52)Gram (12)Ukończone (12)Kupię (13)

Szaty zdobią człowieka - wiki Kingdom Come: Deliverance


Zadanie Szaty zdobią człowieka otrzymujesz po wykonaniu misji Z całą pobożnością. Aby je otrzymać, porozmawiaj z Janem Ptaszkiem w Ratajach. Znajdziesz go albo w dolnym zamku, albo w jednej z dwóch oberży w górnej części miasta.

Podczas konwersacji dowiesz się, że Pan Hanusz chce, abyś do niego przyszedł razem z Ptaszkiem. Zanim pójdziesz do celu, idź do wskazanej skrzyni i przebierz się, jeśli chcesz. Ptaszek przygotował tam bowiem trochę ubrań. Ich założenie nie jest konieczne, ale Jan będzie zadowolony, jeśli to zrobisz.

Po dotarciu do skrzyni weź z niej wszystko, zmień ciuchy i wróć do Ptaszka. Konwersacja z nim zakończy zadanie, a w ramach kontynuacji otrzymasz misję Rycerz rozbójnik.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 696 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskarolahanna   @   14:47, 28.08.2022
Dlaczego w mojej grze podstawowej nie ma zadań "Szaty zdobią człowieka" i "Rycerz rozbójnik", zamiast tego po rozmowie z Ptaszkiem, otrzymuję zadanie "Mistrz Ptaszka", które to wysyła mnie na turniej Hanusza. Czy te dwa zadania pojawiają się w jednym z dodatków KCD?
0 kudosBarbarella.   @   17:47, 28.08.2022
Ja miałam te misje .Grałam co prawda w wersję ze wszystkimi DLC ale to raczej misje z podstawki .W każdym razie to zadanie pojawia się po jakimś czasie od początku znajomości z Janem Ptaszkiem więc być może jeszcze do tego momentu nie doszłaś.
0 kudoskarolahanna   @   14:51, 30.08.2022
Zaliczyłam zadanie "Z całą pobożnością" i spotkałam Ptaszka w jednej z karczm w Ratajach.
Po rozmowie z nim dostałam zadanie "Mistrz Ptaszka", którego nawet nie ma w poradniku. Po zaliczeniu tego zadania nie ma już żadnych opcji dialogowych z Ptaszkiem... Dopiero mogę z nim pogadać pod koniec gry. Czy coś przeoczyłam?
0 kudosBarbarella.   @   19:45, 30.08.2022
No to podejrzewam że to jest jakiś błąd w grze .Gra co prawda połatana i spaczowana ale coś musiało nie zatrybić. Ciekawe , przypomniało mi się że ja zadania " Z całą pobożnością " nie ukończyłam , chyba tych kwiatów za długo szukałam czy coś. A mimo to zadanie "Szaty zdobią człowieka" dostałam w późniejszej rozmowie z Ptaszkiem.