Rise of the Tomb Raider

ObserwujMam (29)Gram (3)Ukończone (15)Kupię (6)

Starcie z Konstantinem - wiki Rise of the Tomb Raider


Po trzecim zniszczonym przez nas pocisku helikopter spowoduje zawalenie się konstrukcji. Trafiamy do wnętrza wieży, gdzie gęsto rozstawieni żołnierze Nieśmiertelnych patrolują niewielką przestrzeń. Niestety, musimy zmierzyć się z nimi w otwartej walce, gdyż ciche podejście nie zda egzaminu i po jednym trupie reszta podniesie alarm. Warto skorzystać w filarów stojących na środku pomieszczenia – pozwolą nam na lepszą orientację w terenie i osłonę przed ciosami na bliski dystans.

Kiedy rozprawimy się z tą całą zgrają, biegniemy w stronę miejsca upadku samolotu, by wydostać się na zewnątrz. Wtedy zaatakuje nas Konstantin, a my staniemy do ostatecznego porachunku z fanatykiem religijnym.

Potyczka sprowadza się do trzykrotnego zajścia bossa od tyłu lub ew. z góry, ponieważ jesteśmy bez jakiejkolwiek broni – oczywiście oprócz czekana. Przy pierwszym podejściu polecam wejść na wspomniany wcześniej filar i stamtąd zaatakować bosa. Jest to jednak jednorazowa sztuczka z uwagi na fakt, iż Konstatin po tym zagraniu zniszczy pół komnaty.

Przy kolejnych dwóch podejściach warto wykorzystać porozrzucane na około puszki, mogące zamienić się m.in. w przedmiot do odwrócenia uwagi, ale również jako bomba dymna, co zadziała nawet skuteczniej.

W momencie, gdy przeciwnik zostanie pokonany, staniemy przed wyborem ostatecznego ciosu lub odpuszczenia oponentów i udania się do Komnaty Dusz. Tak czy siak Konstatin zginie, a my kierujemy się na widoczne schody. Odpali się ostatni przerywnik filmowy, a my tym samym dostaniemy osiągnięcie/trofeum z okazji ukończenia Rise of the Tomb Raider! Gratulacje!

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1605 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?