Kingdom Come: Deliverance

ObserwujMam (41)Gram (8)Ukończone (8)Kupię (13)

Między słowami - wiki Kingdom Come: Deliverance


Zadanie Między słowami otrzymujesz od młynarza, przebywającego niedaleko Sazawy, w młynie w Budzinie. Porozmawiaj z nim, a dowiesz się, że okolicznym mieszkańcom udało się pojmać Kumana. Zgódź się pomóc, a dowiesz się, że młynarz chce go przesłuchać, aby dowiedzieć się gdzie ukrył łupy.

W tym celu znaleźć musisz najpierw mężczyznę, który mówi po węgiersku – przebywa on nieco w dół rzeki, przy młynie. Na miejscu znajdź Powsinogę i porozmawiaj z nim. Ustal stawkę za pomoc, a następnie idź z Powsinogą albo powiedz mu żeby Cię spotkał na miejscu.

Porozmawiaj z nim tam ponownie, a rozpocznie się przesłuchanie. W jego trakcie okaże się, że Kuman zabierze cię w miejsce, w którym zakopał łup. Idź powiedzieć o tym młynarzowi. Nakaże Ci on podróż z Kumanem i odzyskanie pieniędzy.

Wróć zatem do Kumana i porozmawiaj z nim, po czym idź z nim do kryjówki. Na miejscu okaże się, że to pułapka. Walcz więc i pokonaj przeciwników. Gdy to zrobisz, wróć do obozu, z którego wybiegli i poszukaj dookoła. Znajdziesz w ten sposób kolesia, który wprowadził Cię w zasadzkę.

Podczas rozmowy z nim możesz zdecydować co zrobić. Najlepszą opcją zdaje się być nakazanie mu zaprowadzenia Cię do prawdziwej kryjówki – uczyń to. Po chwili będziecie już na miejscu, a tam weź wszystko, zdecyduj co zrobić z Kumanem i wróć do młynarza. Zdecydujesz tam co zrobić:

  • Przekazać mu połowę zdobyczy, czyli 100 groszy;
  • Powiedzieć młynarzowi, że nic nie znalazłeś, a zachowasz całe 200 groszy;
  • Zignorować całkowicie młynarza, choć może się to zakończyć nasłaniem przez niego grupy bandziorów na Ciebie.

Cokolwiek zdecydujesz misja dobiegnie końca.

.:: Alternatywny sposób


W trakcie rozmowy poddaj w wątpliwość tłumaczenie wykonane przez włóczęgę. Użyj perswazji, a potem oskarż włóczęgę o nieprzekazanie Ci wszystkich informacji. Dowiesz się wtedy, że więzień chciał Cię oszukać i poznasz miejsce, w którym jest skarb.

Porozmawiaj z Kumanem, a zaprowadzi Cię on do wskazanej lokacji. Skarb będzie w pniu na wzniesieniu na północny-zachód od Ratajów. Będzie tam antidotum oraz 200 groszy.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2057 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?