Kingdom Come: Deliverance

ObserwujMam (41)Gram (8)Ukończone (8)Kupię (13)

Jak łyse konie - Wojciech - wiki Kingdom Come: Deliverance


Zadanie Jak łyse konie - Wojciech otrzymujesz od młynarza Wojciecha, którego spotykasz m.in. w misji Dobry złodziej. Będzie on chciał, abyś ukradł 5 tabardów ze zbrojowni znajdującej się w Talmberku. Pilnuje jej jeden z podwładnych Borzka.

Najłatwiejszym sposobem na dostanie się do zbrojowni jest skradzenie kluczy – posiada je strażnik stojący na moście zwodzonym. Najłatwiej będzie Ci go okraść, przy czym warto to zrobić mając przynajmniej nieco podrasowane umiejętności okradania.

Misję tę możesz wykonać na dwa sposoby. Pierwszy wymaga wykradnięcia klucza jednemu ze strażników. Drugi wejścia do zbrojowni i otwarcia skrzyń ze sprzętem przy pomocy wytrycha – nie będzie to jednak łatwe.

Uwaga: Przed ewentualną kradzieżą klucza warto zapisać grę (choćby śpiąc). Możesz wtedy spróbować kilkakrotnie, bez ponoszenia konsekwencji. Zawartość kieszeni strażnika generowana jest losowo. Klucz pojawia się także w pierwszym „gnieździe” mini gry.

Niezależnie od tego, czy masz klucz czy nie, udaj się do zbrojowni. Zejdź na jej najniższy poziom, a potem otwórz skrzynię. Weź tabardy i wróć z nimi do Wojciecha. Dostaniesz za to nagrodę. Wojciech bardzo chętnie zleci Ci tez kolejną robótkę.

Poprosi Cię on o to, abyś udał się do Merchojedów, a tam skradł dla niego konia. Będzie ich kilka. Wybierz jednego i wracaj do zleceniodawcy. Najcenniejszy zdaje się być Jenda – pamiętaj tylko, że jego kradzież zamknie Ci możliwość późniejszego nabycia zwierzęcia.

Ostatnie zlecenie to kradzież pierścienia Pani Szczepanki. Znajdziesz go w skrzyni wymagającej wysokich umiejętności włamywania się. Z pierścieniem wróć do zleceniodawcy, aby domknąć misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1667 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?