Kingdom Come: Deliverance

ObserwujMam (41)Gram (8)Ukończone (8)Kupię (13)

Zdobycz - wiki Kingdom Come: Deliverance


Zadanie Zdobycz rozpoczyna się automatycznie, kiedy końca dobiegnie misja Utrzymanie porządku. Pierwszy krok to rozmowa z Janem Ptaszkiem – przebywa on na górnym dziedzińcu Ratajów. Po konwersacji ruszaj za nim.

Po dłuuugaśnej i nudnej przejażdżce, końcówkę drogi zobaczysz z perspektywy mapy. Kiedy odzyskasz kontrolę nad protagonistą, przejdziecie kawałek na piechotę, a gdy Ptaszek siądzie, weź wino i boczek z juków jego konia i zanieś je mu. Ponownie porozmawiacie. Po krótkiej pogawędce możesz się zdrzemnąć w okolicy, aby poczekać do świtu.

Z rana Ptaszek sam do Ciebie podejdzie i poruszy kwestię polowania. Zainicjuje to swoisty konkurs, w ramach którego musisz upolować jak najwięcej zająców. Weź zatem ekwipunek ze skrzyni obok i ruszaj na polowanie – idź w głąb lasu.

Aby zbliżyć się do zająca, musisz zajść go od tyłu i skradając się. Podejdź na kilka metrów, wyciąg łuk i celuj – najlepiej poczekać aż zając się zatrzyma i zacznie jeść. Pamiętaj, aby zbierać strzały, którymi chybiłeś.

Wreszcie pojawi się informacja o tym, że czas dobiegł końca, a wtedy wróć do obozu i poczekaj na Ptaszka. Porozmawiaj z nim, gdy się zjawi. Za upolowane zające dostaniesz Grosze, po czym wspólnie pojedziecie do miejsca polowań na dziki. Tam postępuj wedle poleceń Jana.

Po chwili sprawy lekko się skomplikują, a ty będziesz musiał dogonić dzika, ewentualnie znaleźć Ptaszka, jeśli pogoń się nie powiodła. Cel będzie w niewielkim obozie – przywiązany do drzewa. Uwolnij go więc – zrób to po cichu, jeśli nie chcesz mierzyć się z przeciwnikami. Ucieczka, tudzież pokonanie oponentów, zainicjuje scenkę. Po niej zadanie dobiegnie końca. Po niej rozpocznie się misja Pogoń się zaczęła.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1706 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?