Tomb Raider 2013

ObserwujMam (268)Gram (73)Ukończone (201)Kupię (43)

Uratuj Sam - wiki Tomb Raider 2013


Trafiamy na potężną zawieruchę. Szybko wskakujemy na ścianę po lewej stronie i przechodzimy przez jaskinię. Po chwili znów znajdziemy się na dworze, tym razem jednak po przejściu kilku kroków zostaniemy zepchnięci poziom niżej, do obozu wypełnionego przeciwnikami!

Etap teraz przepełniony będzie starciami ze strażnikami burzowej gwardii. W pierwszej części mierzymy się z nadciągającymi falami oponentów. Kiedy wyeliminujemy wszystkie, jeden ze strażników przewróci ogromny filar, który pozwoli nam przejść do drugiego etapu. W nim do pomocy dostajemy pojemniki wypełnione wybuchową substancją, rozmieszczone w strategicznych pozycjach, w których pojawią się wrogowie. Oprócz tego musimy cały czas być w ruchu z uwagi na łuczników.

W momencie, gdy pozbędziemy się całego zagrożenia, brama zostanie przez burzę piaskową nieco odkryta, co pozwoli nam ją wyważyć za pomocą liny ze strzałą. Wchodzimy do pomieszczenia przepełnionego ciałami oraz kośćmi. Czeka nas tutaj drobna zagadka środowiskowa, ponieważ musimy znaleźć sposób na zniszczenie głazów pod sufitem przed nami, co pozwoli nam odsłonić przejście.

Zaczynamy od przejścia lewą stroną do pierwszej dźwigni. Dzięki niej odsłonimy ogromną dziurę na ziemi. Potem przeskakujemy na drugą stronę pomieszczenia, do drugiej wajchy. Ona spowoduje wyłonienie się gargantuicznej klatki. Znów ruszamy na drugą stronę, by zamknąć klapę. Teraz odwracamy się i wskakujemy na zawieszoną nad głową quasi-drabinę. Ustawiamy się na środku i strzelamy strzałą z liną w specjalne miejsce na klatce. Dzięki temu kamienie zostaną skruszone i odblokujemy przejście.

Schodzimy na dół, do drugiej wajchy – klatka uderzy z całym impetem w klapę. Wracamy na górę i znów strzelamy w odpowiednie miejsce na klatce. Kiedy ta się do nas zbliży, wskakujemy na nią i w odpowiednim momencie musimy wyskoczyć w kierunku dziury naprzeciwko! Przechodzimy przez kolejne tunele, by w końcu wylądować w obozie Święte przejście, będącym jednocześnie drogą bez powrotu – nie będziemy mogli wrócić do innych punktów szybkiej podróży dopóki nie pokonamy Mathiasa i uratujemy Sam!

Po ukończeniu gry cały świat gry będzie stał przed nami otworem!

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2164 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?