Tomb Raider 2013

ObserwujMam (268)Gram (74)Ukończone (200)Kupię (43)

Grobowce - wiki Tomb Raider 2013


Sala Łez

Wejście do grobowca znajduje się w południowej części lokacji – zanim jeszcze przekroczymy główną bramę prowadzącą nas do drugiej części. Otwór znajduje się równolegle na wschód.

Aby je sobie w ogóle otworzyć, musimy w podświetlony fragment podłogi strzelić strzałą z liną. Następnie, po przejściu wąskim korytarzem, trafiamy do właściwej krypty. Tam musimy wrzucić na platformę powyżej trzy widoczne na około kanistry, a po chwili zejść niżej i je z tej platformy usunąć. W ten sposób będzie się ona znowu powoli podnosić, a my w tym czasie musimy wbiec wyżej  i wybić się tak, by od razu skoczyć w lewą stronę! Kiedy uda nam się złapać belki, na końcu przejścia będzie skarb – mapa!

Komnata Sądu

Wejście odkrywamy w trakcie misji fabularnej. Dostępne jest w drugiej części lokacji (kiedy przekroczymy bramę – wyraźnie zaznaczoną na mapie) we wschodnim segmencie. Po przejściu korytarzem trafiamy w końcu do odpowiedniej komnaty.

Rozwiązanie łamigłówki środowiskowej jest banalnie łatwe. Najpierw musimy dostać się do minimum trzech kanistrów. Jeden jest przed nami – wrzucamy go do specjalnie oddzielonego miejsca na platformie po prawej. Drugi umiejscowiony jest na zniszczalnym podeście w lewym rogu – wystarczy wybić się i złapać oburącz, by go zniszczyć i zdobyć pojemnik. Trzeci możemy pozyskać dzięki strzale strzały z liną w ogromną oponę zawieszoną po prawej.

Kiedy już pochylnia będzie odpowiednio stabilna, wchodzimy na nią i wyskakujemy w kierunku ściany naprzeciwko. Łapiąc się czekanem przesuwamy w prawo, aż w końcu wespniemy się na stały ląd, gdzie czeka na nas skarb – mapa!

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1631 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?