Shadow of The Colossus

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

7. Kolos - Hydrus - wiki Shadow of The Colossus


Siódmy kolos w grze Shadow of The Colossus to Hydrus. Co ciekawe, to bestia, która przebywa pod wodą i to właśnie pod powierzchnią ma miejsce część walki z tymże oponentem. Da się go jednak pokonać, wystarczy wykazać się cierpliwością oraz odrobiną taktycznego planowania.

Aby znaleźć Hydrusa musisz wyjść z kapliczki, a potem udać się na północ. Stamtąd kieruj się natomiast na jezioro. Najbliższa droga w jego kierunku prowadzi przez kwadrat D2. Idź do niego, a potem na północ do jeziora. Jeśli się zgubisz, znajdź miejsce oświetlone przez słońce i skorzystaj z miecza, a bez problemu namierzysz przeciwnika. Celem podróży jest kwadrat D1 na mapie.

Walka z Hydrusem jest dość spokojna. W pierwszym jej etapie, musisz płynąć ponad kolosem i czekać - ostrożnie - na to, aż się wynurzy. Gdy tak się stanie, uważaj na czułki rażące prądem - obok każdej z nich jest symbol, który zniszczysz jednorazowym uderzeniem. Na koniec zostaje Ci jeszcze atak na symbol w pobliżu łba kreatury. Zniszczenie go zakończy walkę.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1010 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?