NiOh

ObserwujMam (13)Gram (2)Ukończone (6)Kupię (3)

Spiskowcy - wiki NiOh


Zadanie to pojawia się na mapie regionu Chugoku po tym, jak pokonasz bossa Umibozu, będącego na końcu misji fabularnej zatytułowanej Ocean znów ryczy, oraz zadanie poboczne Kościany most.

Poziom zadania: 45

Nagroda:

  • Duch opiekuńczy „Ayakomori”;
  • Atagi Sadamune (woda);
  • Schemat kowalski: Atagi Sadamune;
  • Schemat kowalski: Zbroja Kingo;
  • 18700 sztuk złota;
  • 4040 jednostek Amrity.

Liczba kodamów: 3


Rozpoczynasz na wybrzeżu, obok kapliczki. Zerknij dookoła, a dostrzeżesz ciało – jest za małą łodzią. Przeszukaj je ostrożnie – uważaj na ostrzał z armaty – i śmigaj dalej przed siebie. Trzymaj się lewej strony. W niewielkim zaułku znajdziesz ciało. W jego pobliżu, powyżej będzie pokraka, wyeliminuj ją, np. łukiem, a potem idź do miejsca, w którym stał. Będzie tam kolejnych dwóch przeciwników – pozbądź się ich. Znajdziesz w ich pobliżu dużą skrzynię.

Idź następnie w stronę statku, najlepiej od lewej strony, i wejdź na jego pokład. Znajdziesz się w niewielkim pomieszczeniu. Otwórz wówczas tutejsze drzwi i śmigaj przed siebie, kieruj się w lewo i do pierwszego przejścia po lewej stronie. Znajdziesz tu mały kufer. Przeszukaj go i idź do pomieszczenia po przeciwnej stronie. Będzie tam ciało. Gdy do niego podejdziesz spod wody wyskoczy glut. Pokonaj go i zniszcz wszystkie beczki i wazy. Znajdziesz za nimi jeszcze jedno ciało.

Idź następnie dalej, w głąb statku, trzymając się prawej strony – wejdź po prostu schodami do góry. Na górnym pokładzie skieruj się w prawo i obejdź dookoła, po czym wejdź do pomieszczenia w centralnej części pokładu. Za beczkami znajdziesz tu ciało do przeszukania oraz uszkodzone deski w podłodze. Spadnij nimi na dół, zlikwiduj szkielet, a potem rozglądnij się po niewielkim pomieszczeniu. Znajdziesz tu bowiem kodama i dużą skrzynię. Wyjdź następnie przez drzwi obok i wróć z powrotem do góry, a potem do kabiny. Będzie w niej drabina prowadząca do góry. Po wyjściu na nią ubij przeciwnika i przeszukaj dużą skrzynię.

Wróć potem na dół i idź na tył statku znajdziesz tu krwawy grób oraz zniszczone zejście na dół. Trafisz w ten sposób na pokład obok. Obejdź go, a dostrzeżesz ciało do przeszukania. Wychodząc po tutejszej drabinie dotrzesz natomiast do kodamy. Jest na konstrukcji żagla. Po odesłaniu go do chramu, zauważ, że po drugiej stronie konstrukcji żagla jest jeszcze jeden statek, a na nim ciało. Uważaj na tutejszego ducha – jest groźny.

Po ubiciu go zainteresuj się tutejszym krwawym grobem, a także dużą skrzynią. Zeskocz potem w dół przez dziurę w kadłubie i zerknij w prawo. W wodzie będzie ciało do przeszukania. Przeszukaj je, a potem zerknij na drugą stronę statku, z którego zszedłeś, przy skałach będzie ostatni kodama.

Wróć teraz na pokład dużego statku, ale tym razem nie wychodź do góry schodami, a idź w lewo. Wyjdziesz na przód konstrukcji, a tam kładką pójdziesz dalej. Nim to zrobisz, zajmij się najpierw krwawym grobem. Idąc kładką, wejdziesz do zniszczonego kadłuba statku. W środku będzie szkielet, więc uważaj.

Ubij go i ostrożnie idź przed siebie. Przeszukaj ciało z boku, a potem skręć w lewo i zmierzaj kolejną kładką do wnętrza jaskini. W środku idź do góry, trzymaj się lewej strony. Za skrzyniami będzie niewielka komnata, a w niej ciało do przeszukania. Na koniec idź wreszcie do czerwonych drzwi, czeka Cię tam ostatni pojedynek. Przeszukaj ciało w centralnej części komnaty, aby go zainicjować. Najpierw zmierzysz się z dwoma wojownikami ninja, a potem z yokai. Starcie nie będzie szczególnie trudne. Po wszystkim, zbierz przydatne przedmioty i kończ zadanie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 3563 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?