Deus Ex: Rozłam Ludzkości

ObserwujMam (41)Gram (7)Ukończone (19)Kupię (13)

Misja 8 - Tropienie prawdziwych terrorystów - wiki Deus Ex: Rozłam Ludzkości


Zadanie to rozpoczyna się automatycznie po tym, jak skończysz Cel: Rucker. Znajdujesz się najpewniej na lądowisku, a w związku z tym śmigaj do celu.

Cele misji:

  • Spotkaj się z Buźką w jego gabinecie - udaj się po prostu na spotkanie z Buźką; znajdziesz go w siedzibie TF29.
  • Odszukaj Nomada Stanka - znajdź mężczyznę, którego córka związana jest z wybuchami.
  • Przeszukaj mieszkanie Stanka - zobacz co stało się w mieszkaniu.
  • Ucieknij z pułapki Dvalich - uciekaj albo walcz, wybór należy do Ciebie.
  • Konfrontacja ze Stankiem - porozmawiaj wreszcie ze Stankiem.

Spotkaj się z Buźką w jego gabinecie


Pierwszy krok to spotkanie z Buźką, który miał odpowiednio dużo czasu, aby przeanalizować dowody zawarte na DMD – specjalnym nośniku, który dla niego wcześniej zdobyłeś. Idź zatem we wskazane miejsce, czyli do siedziby TF29. Po drodze skontaktujesz się z Alex, dostaniesz też kolejne zadanie główne, Kto pociąga za sznurki.

Uwaga: Jak wyjdziesz na ulice Pragi, skontaktuje się z tobą David Sarif, a także Otar – jeśli go nie zlikwidowałeś. Sarif powie Ci o niejakim Wadimie Orłowie – mężczyźnie, związanym z zadaniem pobocznym Tajemnicze ulepszenia. Otar natomiast poprosi Cię, abyś wykonał dla niego ostatnią przysługę.

Po dotarciu do siedziby TF29, wybierz się do gabinetu Buźki i porozmawiaj z nim. Po konwersacji będziesz musiał odnaleźć niejakiego Nomada Stanka, właściciela sklepu sprzedającego zegarki.

Odszukaj Nomada Stanka


Mężczyzna mieszka niedaleko, a konkretnie w dzielnicy Davny, na drugim piętrze budynku 96. Udaj się zatem do celu. Znajdziesz go na trzecim piętrze wskazanego bloku mieszkalnego. Drzwi będą nieco zrujnowane, wchodź zatem ostrożnie do środka.

Przeszukaj mieszkanie Stanka


Po wejściu do mieszkania musisz znaleźć informacje na to, co się wydarzyło. Wejdź do sypialni i użyj zabytkowego zegara po prawej stronie okna. Otworzy się wówczas tajne przejście. W środku zainteresuj się komputerem i przeczytaj maile. Okaże się, że jesteś w potrzasku. Pułapkę zastawili Dvali. Musisz się z niej wydostać.

Ucieknij z pułapki Dvalich


Po przeszukaniu mieszkania wejdź do szybu wentylacyjnego pod biurkiem. Przejdź przez niego, a trafisz do kuchni. Stamtąd wyjdź z apartamentu, aby zaliczyć ten etap zadania. Następny związany jest z konfrontacją ze Stankiem. Udaj się więc na spotkanie z nim. Powinien być w barze w dzielnicy uciech.

Konfrontacja ze Stankiem


Po wydostaniu się z mieszkania Stanka udaj się do dzielnicy uciech, aby z nim porozmawiać. Powinieneś go znaleźć w pobliżu Czerwonej Królowej. Trafisz w ten sposób do baru, a w środku zejdź na dół, do piwnicy. Tam będziesz mógł zadać Stankowi kilka pytań. Dowiesz się od niego, że winna jest Allison, córka Stanka, którą porwali terroryści. Wykorzystali ją, a teraz chcą się jej pozbyć. Niestety nic więcej od Stanka nie wyciągniesz, a w związku z tym zadanie dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 2858 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?