Deus Ex: Rozłam Ludzkości

ObserwujMam (41)Gram (7)Ukończone (19)Kupię (13)

Kult osobowości - wiki Deus Ex: Rozłam Ludzkości


Dziwny mężczyzna o imieniu Viznik poprosi Cię o pomoc. Będzie coś bełkotał, a jeśli przyjmiesz jego prośbę, otrzymasz specjalną kartę i będziesz mógł zrealizować zadanie. W tym celu musisz przejść przez wrota obok.

Wejdź na zamknięty obszar


Mając kartę skorzystaj z czytnika obok, aby otworzyć przejście. Potem jeszcze jedne drzwi, a trafisz do dziwnego miejsca. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa. W jej trakcie musisz najpierw wybrać opcję „wdaj się w dywagacje”, a następnie „przystań na to”.

Znajdź sposób na konfrontację z Richardem


Po rozmowie z Richardem odzyskasz kontrolę nad Jensenem. Przeszukaj wówczas teren, na którym się znajdujesz, zerknij m.in. na plakaty po prawej stronie, a także leżącego na stoliku palmtopa oraz jeszcze jednego za głównym ekranem, po prawej stronie.

Skrót: Jeśli chcesz, możesz znaleźć RIcharda, postępując wedle wskazówek na samym dole niniejszej podstrony.

Udaj się do dzielnicy Cista


Po zebraniu wszystkiego wyjdź z kanałów i udaj się do dzielnicy Cista. Ze starego plakatu wynika, że Richard jest hipnotyzerem, występującym niegdyś z człowiekiem o imieniu Liborio. Na plakacie był adres sklepu magicznego Liboria, musisz się do niego wybrać, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat Richarda.

Sklep, którego szukasz jest zaraz po prawej stronie od wyjścia z metra w dzielnicy Cista. Jest dość charakterystyczny, więc bez problemu go dostrzeżesz. Wchodź zatem do środka i porozmawiaj z właścicielem, Liborio. Dowiesz się, że Richard stosuje specjalną technologię, potrafiącą wpływać na słuchających. Spróbuj dowiedzieć się jak go powstrzymać. Okaże się, że metody są dwie, dotarcie do Richarda i uciszenie go, albo zastosowanie specjalnych urządzeń zakłócających, które musisz umieścić na emiterach hipnotyzujących.

Po zdobyciu informacji od Liboria oraz specjalnych urządzeń zakłócających będziesz musiał zdecydować w jaki sposób chcesz uciszyć Richarda. Najpierw jednak wróć z powrotem do dzielnicy Prevazka i do kanałów.

Zainstaluj urządzenia szyfrujące


Na miejscu brnij przez kanały, aż z powrotem dojdziesz do pokoju wpływów Richarda. Po wejściu do pomieszczenia skieruj się na drabinę po prawej stronie. Na jej szczycie zachowaj ostrożność, bo będzie tam kamera, i trzymaj się lewej strony. Pierwszy emiter będzie przy wejściu do korytarza, na końcu którego jest kamera.

Wróć potem na dół i stojąc przy wejściu, tyłem do niego, zerknij w lewo, a zauważysz ekran oraz przejście obok niego. Wskocz tam. Przejdź kilka kroków do przodu, a znajdziesz kolejny emiter, na nim także zamontuj urządzenie zakłócające. Na koniec wróć się kawałek i tym razem postaraj się wyminąć trzecią kamerę. Ucieknij za nią, a potem spoglądnij do góry, na końcu korytarza będzie ostatni emiter. Zainstaluj go, po czym udaj się na dół, do mikrofonu.

Tym razem będziesz mógł rozmawiać normalnie. W trakcie konwersacji będziesz w stanie wybierać różne opcje, ale jeśli chcesz, aby całość skończyła się pomyślnie wybierz "Potęp", a następnie "Mityguj". Zgarniesz w ten sposób 500 punktów doświadczenia za samo podejście oraz kolejne za rozwiązanie problemu.

Wreszcie też zaliczysz zadanie. Przed wyjściem idź jeszcze do pokoju Richarda i przeszukaj go dokładnie – nie obawiaj się działek, nic Ci nie zrobią. Do pomieszczenia dotrzesz wychodząc po drabinie z prawej strony mikrofonu, a następnie trzymając się prawej strony i przez drzwi, a potem kratę i tunel.

Na koniec wyjdź i porozmawiaj ze zleceniodawcą, Viznikiem.

Rada: Idąc kanałem w prawo, w stronę miejsca, w którym zdobywam zadanie jest ciało w tunelu pełnym gazu. Po jego przeszukaniu otrzymujesz palmtopa, a w nim jest kod 6122, który służy do otworzenia bramy w kanałach kawałek dalej. Niejaka Jacinta wskaże Ci wejście.

Skrót do Richarda


Jeśli nie chcesz się zajmować zakładaniem urządzeń zakłócających, wejdź po drabinie po prawej stronie pomieszczenia, a na górze trzymaj się prawej strony. Znajdziesz drzwi – otwórz je omnikluczem i idź przed siebie. Na końcu tunelu znajdziesz pokój, w którym ukrywa się Richard. Zajmij się nim i przeszukaj dokładnie pomieszczenie. Znajdziesz tu sporo programów hakerskich i kredytów. Jest też komputer i wyłącznik, z pomocą którego dezaktywujesz system Richarda.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 4208 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?