Final Fantasy XV

ObserwujMam (5)Gram (3)Ukończone (3)Kupię (5)

Prompto Argentum - wiki Final Fantasy XV


W każdej odsłonie super serii Square Enix jest osoba, bohater o cechach infantylnych, niepoważnych, beztroskich. Takim tragicznym bohaterem jest Prompto Argentum, który w Final Fantasy XV odgrywa kluczową rolę, bowiem beztroskie i emocjonalne podejście do otaczającej go rzeczywistości ociepla wizerunek historii.

Prompto jako jedyny może wykonywać zdjęcia w świecie gry swoim smartphonem, aby gracz mógł je później publikować w mediach społecznościowych. Jest one fanem mody i stylizacji, a jego ćwiekowana kurtka ma wygrawerowane przyciski z kontrolerów, na których aktualnie odpalamy produkcję, co więcej, nosi on wiele naszyjników, wśród których ten z logotypem Harley'a Davidsona jest najciekawszy.

Ciekawostką jest, że jako dziecko był otyły i nosił okulary, a w szkole dzieci kpiły z jego wyglądu. Noctis zwrócił na niego uwagę i pomógł wyjść na prostą. Prompto jest dobrym duchem grupki bohaterów i podoba się kobietom. Jego beztroskie podejście do życia to tylko zasłona dymna, bowiem w głębi duszy jest tragicznym bohaterem, którego krzywda z dzieciństwa zmieniła na całe życie.

Autorzy strony:

juve
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1086 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?