Assassin's Creed: Unity

ObserwujMam (96)Gram (27)Ukończone (30)Kupię (55)

Zagadki Nostradamusa - wiki Assassin's Creed: Unity


Zagadki Nostradamusa w grze Assassin's Creed: Unity to specjalne łamigłówki, które należy odszyfrować, a następnie odnaleźć przypisane do nich symbole. Owe symbole rozrzucone są po całym Paryżu, są one niewidoczne kiedy nie korzystamy z Orlej Wizji. Dopiero po aktywowaniu specjalnej umiejętności Arno, symbole (swego rodzaju glify) stają się widoczne.

Zagadek Nostradamusa jest łącznie 18, przy każdej (prócz Mercurius) zamieszczamy nie tylko opis, prowadzący do poszczególnych symboli, ale także mapę gry z zaznaczonymi, przy pomocy kropek i cyfr, miejscami, w których znaleźć możecie to, czego, szukacie.

Rozwiązanie wszystkich łamigłówek otwiera dostęp do niezwykłego, starożytnego stroju dla głównego protagonisty gry. Ze względu na to, że niektóre symbole ukryte są pośród wrogów, warto przystąpić do rozwiązywania zagadek dopiero po rozegraniu garści misji, kiedy Arno ma już odpowiednie umiejętności, pozwalające mu stawić czoła oponentom. Łamigłówki prezentujemy w alfabetycznej kolejności, aby łatwo było Wam znaleźć te, które Was interesują.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1148 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?