Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino

ObserwujMam (98)Gram (20)Ukończone (51)Kupię (20)

Zakończenia - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino


Dodatek Krew i Wino dla Wiedźmin 3: Dziki Gon to trzy zróżnicowane zakończenia. Jedno z nich można określić mianem pozytywnego, a dwa to w mniejszym lub większym stopniu finały negatywne, związane są bowiem ze śmiercią istotnych postaci scenariusza. Poniżej rozpisujemy wszystkie trzy, wraz ze wskazówkami pozwalającymi osiągnąć konkretne z nich.

Zakończenie 1 - pozytywne


Do zakończenia tego doprowadzisz tylko wtedy, gdy postępował będzie wedle wskazanych poniżej kroków. Jeśli tak zrobisz, zarówno Anna Henrietta, jak i Syanna przeżyją.

 1. W misji Długa noc wybierz opcję, w ramach której uratujesz Syannę, czyli udasz się do Damiena, a nie do Oriany.
 2. W zadaniu Długa noc przeczytać musisz wszystkie strony pamiętnika, jaki znajdujesz na biurku w pokoju zabaw.
 3. W zadaniu Dawno, dawno temu odwiedzić musisz dziewczynkę z krzesiwami i odzyskać od niej bransoletkę, a następnie wręczyć ją Syannie.
 4. W zadaniu Ceremonia musisz odwiedzić pucybuta i dowiedzieć się od niego wszystkich szczegółów związanych z wymianą listów.
 5. W zadaniu Ceremonia musisz odwiedzić żebraków i uzyskać ostatni, piąty list z imieniem Anny Henrietty.
 6. W zadaniu Ceremonia musisz odwiedzić Syannę w pokoju, w którym jest przechowywana i wybrać następujące opcje dialogowe:
  1. „Bo odwróciła się od ciebie - i wykreśliła z pamięci”
  2. „A nie myślałaś, żeby jej wybaczyć?”
 7. W zadaniu Ceremonia, po rozmowie z Syanną udaj się do Damiena i przystąp do Ceremonii właściwej. Stojąc u boku Anny Henrietty wybieraj zawsze 1. opcję dialogową.

Zakończenie 2 - negatywne


W zakończeniu tym ginie Syanna, ale Anna Henrietta wychodzi cało. Geralt niestety trafia do więzienia i choć z niego ucieka, nie otrzymuje odznaczeń oraz pochwał. Aby doprowadzić do tego zakończenia, postępuj wedle następujących kroków.

 1. W misji Długa Noc zdecyduj się na skorzystanie z pomocy Damiena i uwolnienie Syanny.
 2. W misji Dawno, dawno temu nie odwiedzaj dziewczynki z krzesiwami, ewentualnie nie oddawaj Syannie bransoletki, którą zdobywasz od małej.
 3. Syanna zginie kiedy wybierzesz się na konfrontację z Dettlaffem w Tesham Mutna, a ty trafisz do więzienia i będziesz musiał z niego uciec - stanie się to w ramach zadania Za żelazną kratą.

Zakończenie 3 - negatywne


W zakończeniu tym giną obie siostry. Aby do niego doprowadzić musisz postępować wedle kroków rozpisanych poniżej.

 1. W misji Długa noc wybierz opcję, w ramach której uratujesz Syannę, czyli udasz się do Damiena, a nie do Oriany.
 2. W zadaniu Dawno, dawno temu odwiedzić musisz dziewczynkę z krzesiwami i odzyskać od niej bransoletkę, a następnie wręczyć ją Syannie.
 3. W zadaniu Ceremonia nie odwiedzaj pucybuta, ani Syanny, ale od razu idź do Damiena i przystąp do Ceremonii właściwej.
 4. W trakcie Ceremonii wybieraj byle jakie odpowiedzi i obserwuj wydarzenia.
 5. Dostaniesz nagrodę, a także order, nie trafisz do więzienia. Obie siostry jednak zginą. Annę Henriettę zabije Syanna, a Syanna zginie z rąk Damiena.

Aby doprowadzić do tego zakończenia możesz też:

 1. Wybrać wizytę u Oriany w misji Długa noc.
 2. Nie odwiedzać, pucybuta, żebraków, ani Syanny podczas zadania Ceremonia.
 3. W trakcie Ceremonii wybieraj byle co i obserwuj wydarzenia.
 4. Dostaniesz nagrodę, a także order, nie trafisz do więzienia. Obie siostry jednak zginą. Annę Henriettę zabije Syanna, a Syanna zginie z rąk Damiena.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 4 razy   ●   zmienił(a): 3268 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?