Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino

ObserwujMam (82)Gram (18)Ukończone (42)Kupię (20)

Poselstwo z Krainy Wina - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino


Sugerowany poziom Geralta: 34

Pierwsze zadanie z dodatku Krew i Wino dla Wiedźmin 3: Dziki Gon. Pierwszy krok to odnalezienie jednej z oznaczonych tablic ogłoszeń i przeczytanie zamieszczonego na niej wpisu. Chodzi konkretnie o "Odezwę do Geralta z Rivii Herbu Most".

Gdy skończysz lekturę musisz wybrać się do wsi Debrza, gdzie przebywać będą rycerze z Toussaint. Musisz się z nimi spotkać i ustalić szczegóły Twojego ewentualnego zaangażowania w problemy tamtejszej Xiężnej.

Na miejscu wdasz się w rozmowę z rycerzami, dowiesz się też o bandytach, którzy regularnie nawiedzają wioskę. Możesz oczywiście zaangażować się w pomoc wieśniakom lub nie. Następnie dowiesz się o bestii grasującej w Toussaint. Dowiedz się możliwie jak najwięcej i przyjmij robotę.

Uwaga: Jeśli zdecydujesz się pomóc rycerzom w walce z bandytami, dopiero po niej wyruszysz do nowej krainy. Jeżeli przekonasz ich by odpuścili, natychmiast po przyjęciu zlecenia ruszysz w drogę.

Po scence przerywnikowej zawitasz w Toussaint, co zapoczątkuje główny wątek fabularny Krew i Wino. Zakończy się też zadanie Poselstwo z Krainy Wina, a rozpocznie Bestia z Toussaint.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1129 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?