Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (3)

Świątynia Tecun Umana - wiki Sherlock Holmes: The Devil's Daughter


Wchodzimy do budynku klubu, a znaleziony u Marleya fragment globusa umieszczamy w pasującym miejscu. Kiedy ten się złoży, również w brakującym miejscu kładziemy miniaturową replikę piramidy i przenosimy się do egzotycznego rejonu świata, by przeżyć przygodę jak członkowie klubu kularskiego zmierzający do świątyni Tecun Umana.

Etap składa się z ciągu kilku głównych minigierek, których rozwiązania w formie wideo-poradników widzicie poniżej. Pomiędzy nimi występują proste, korytarzowe przejścia, w których trudno się zgubić.

Po ukończeniu wszystkich zagadek docieramy do drewnianego mostu. Po wejściu na niego zaczyna się sypać, więc biegnąc musimy omijać dziury i jednocześnie nie skończyć w przepaści. Po chwili czeka nas ostatnia łamigłówka. Przyjmując, że pierwszy po lewej element to 1, a ostatni – od prawej – 10, rozwiązanie wygląda następująco: 1, 6, 3, 8, 10, 5, 2, 7, 4, 9.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 895 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?