Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (3)

Zaginiony James Byron (Albeit) - wiki Sherlock Holmes: The Devil's Daughter


Po dotarciu na Brook Street czeka nas drobna sekwencja QTE – aby dostać się do środka musimy szybko chwycić siekierę trzymaną przez rycerskiego manekina, a następnie w tempo uderzać klawisze wyświetlane na ekranie.

Z balkonu nieznany sprawca trzyma nas pod ciągłym oknem łuku. Chowamy się za widocznymi skrzyniami i przechodzimy na prawą stronę. Doskakujemy do stolika i powoli – znów podczas Quick Time Event – przesuwamy się w stronę podpory trzymającej zasłony na balkonie, z którego padają strzały. Po zasłonięciu pozycji agresora wbiegamy na górę, lecz ten zdąży się ewakuować.

Otwieramy sarkofag zlokalizowany tuż przy schodach i rozmawiamy z uciekinierem ze szpitala. Wytykamy mu kłamstwo – klątwa.

Przyglądamy się niemal identycznej jak w klubie statui z wyrwanym posągiem oraz prosimy Albeita o klucz do zamkniętego pokoju przy wejściu na balkon. W środku sprawdzamy miniaturowe łóżeczko, z większej skrzyni wyciągamy mniejszą skrzyneczkę, zaś przy meblościance włączamy tryb detektywa i ze schowka wyciągamy model piramidy. Przepytujemy na ten temat Albeita.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1089 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?