Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (3)

Poszukiwanie Jeremiaha - wiki Sherlock Holmes: The Devil's Daughter


Kolejnym tropem jest nasz podejrzany o wrzucenie bomby do mieszkania Sherlocka – człowiek z zajęczą wargą. Przy pomocy mapy przenosimy się w rejon mieszkania delikwenta, zaś ze zdjęcia znalezionego w tawernie Zielony Smok możemy odszukać kamienicę. Nie jest daleko, bo wystarczy wyjść za pierwszy zakręt i dostrzeżemy charakterystyczne miejsce.

Wchodzimy do środka i w mieszkaniu zastajemy matkę Jeremiaha, lecz nie będzie chciała mówić o swoim synu. Tworzymy jej profil psychologiczny:

  • Okulary – kiepski wzrok;
  • Książka na fotelu;
  • Obraz – religijny;
  • Krzyż w pokoju.

Wracamy do siedziby Holmesa przy Baker Street. Przebieramy się za pastora (wystarczy sam strój) i wychodzimy przed kamienicę, by zlecić zadanie Wigginsowi. Teraz wracamy przed miejsce zamieszkania starszej pani, lecz drzwi są zaryglowane. Z chodnika podnosimy kamień i podczas krótkiej minigierki musimy wycelować nim w okno. Po tym wchodzimy do środka.

Krótki dialog wieńczy krótka zabawa w wypędzanie demonów. Dzięki pomocy grupy Wigginsa, która na słowa Sherlocka zaczyna trząść kolejnymi przedmiotami, a my – wciskając pojawiające się na ekranie przyciski – odprawiamy wypędzanie fałszywego demona. Dzięki temu na końcu możemy swobodnie wejść do pokoju Jeremieha i przeszukać go. Przyglądamy się biurku chłopaka, analizując przedmioty, które posłużyły do wykonania bomby, a ze śmietnika po lewej stronie wyciągamy podarty list, który musimy odtworzyć. Wracamy do mieszkania.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1467 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?