Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (3)

Bomba - wiki Sherlock Holmes: The Devil's Daughter


W środku nocy przez okno mieszkania Holmesa wpada bomba. Nie możemy od razu odrywać wieka, a trzeba to zrobić delikatnie – najpierw przez zrobienie drobnego otworu, spojrzenie do środka i na końcu wysunięcie ładunku.

Aby go rozbroić musimy przeciąć konkretny przewód – ten niebieski zlokalizowany po lewej stronie, wychodzący od pierwszego źródła baterii. Następnie już bez stresu odcinamy wszystkie kabelki i ew. przyspieszamy czas. Za chwilę przybiega Wiggins z kurtką napastnika – zabieramy z niej nożyk z inicjałami oraz tekst pieśni, który następnie sprawdzamy w archiwum: encyklopedia - historia - Tawerna Zielony Smok.

Następnego dnia rozmawiamy z Kate i wracamy z powrotem do naszego pokoju. Wchodzimy na balkon i przeskakujemy do mieszkania nowej lokatorki. Sprawdzamy nocny stolik, maszynę do pisania oraz blat obok łóżka – zabieramy z niego cylinder. Czeka tam na nas również zagadka, ponieważ musimy otworzyć skrytkę – dwukrotnie przesuwamy drugie pokrętło i raz trzecie. W środku znajduje się klucz, którym otworzymy drzwi na parterze.

W środku skupiamy się na stoliku tuż przy pentagramie namalowanym na podłodze. Stamtąd zabieramy kolejny cylinder, a także umieszczamy oba w gramofonie. Przyglądamy się zdjęciom, zaglądamy do szuflad. Po przebadaniu pozostałych interaktywnych elementów otoczenia, opuszczamy to pomieszczenie.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1368 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?