Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (3)

Tajemnicza kryjówka - wiki Sherlock Holmes: The Devil's Daughter


Wracamy do mieszkania pana Hursta. Tom znalazł dobrze ukryte pudło po ojcu. Sprawdzamy elementy w środku – zabieramy klucz oraz medal. Włączamy tryb detektywa i lokalizujemy wiadro z plamami oleju, stojące w kącie obok stolika. Musimy wrócić po Toby’ego do mieszkania Holmesa. W archiwach przeszukujemy informacje na temat odznaki wojskowej: badania – odznaki i medaleWilkrólik, Je Suis Prest. Zabieramy psa i wracamy do Toma.

Jako Toby biegniemy za zielonym śladem. Kiedo docieramy do rozgałęzienia, wybieramy ścieżkę po lewej stronie, prowadzącą do ukrytego schowka. W środku biegniemy do końca korytarza i wybieramy drzwi po lewej stronie.

Badamy pomieszczenie (półka zawieszona na ścianie po lewej oraz pudełko po nabojach pod nią), zaś ze stolika pod obrazami dokopujemy się do listy osób Specjalnego Programu Edukacyjnego. Naszym zadaniem jest porównanie obu dokumentów poprzez zaznaczenie na nim pasujących nazwisk.

Dzięki zdobytym do tej pory dowodom i poszlakom musimy połączyć koncepcje.

  • Specjalny Program Edukacyjny – specjalna praca Hursta;
  • Zwiadowcy Lovata – Rana;
  • Specjalna praca Hursta – Przygotowania;
  • Klub „Quatermain” – Artykuł z gazety
  • Artykuł z gazety – lista biedaków.
  • List biedaków – Odmowa;
Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1279 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?