Wiedźmin

ObserwujMam (1794)Gram (956)Ukończone (674)Kupię (186)

Po nitce do kłębka - wiki Wiedźmin


(Patrz: Zamek i klucz) Po rozmowie z klawiszem Siemko udajemy się do slumsów, by spotkać się z niejakim Angusem. Mówimy mu, że chcemy kupić towar – na pytanie, kto nas przysłał, odpowiadamy, że Kalkstein. Za 1500 orenów możemy dostać kontakt oraz list polecający do bazy Salamandry w Wyzimie klasztornej. Jeśli nie mamy przy sobie takiej sumy, Angus się spłoszy i zacznie uciekać. Doganiamy go w jego domu, zabijamy i zabieramy list polecający oraz klucz. Udajemy się do Kanałów.

Ochroniarzom podajemy hasło: „cierń” i wchodzimy do środka. Dzięki temu nie będziemy atakowani, co pozwoli wziąć od głównego alchemika przepis na ciekawy eliksir. Biegniemy głównym korytarzem do ostatniej sali. Z wielkiego kufra zabieramy wszystkie przedmioty i rozpoczyna się walka.

Po dość sporej potyczce wychodzimy na zewnątrz. Siemko już tam czeka. Czytamy list od Gellera i przenosimy się do punktu przerzutowego (patrz: Wyzimski łącznik).

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 941 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?