Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

ObserwujMam (6)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (4)

Quiet - umiejętności i przydatność - wiki Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Hideo Kojima zdecydował się na wprowadzenie do gry nie tylko pomocników biernych, ale również aktywnych, udzielających się w kwestiach fabularnych Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz doraźnie pomagających Big Bossowi w walce.

Quiet jest postacią drugoplanową, towarzyszącą głównemu bohaterowi przez większość misji w grze. To wprawiony snajper (snajperka?) płci żeńskiej, którego poznajemy w jednej z pierwszych misji, a dokładnie w misji 11. o nazwie "Cloak and Dagger". Dochodzi tam do starcia gracza z seksowną Quiet. Po zakończeniu walki możemy zdecydować czy zlikwidować Quiet czy pozwolić jej żyć. Wybór jest nieodwracalny, więc należy się dobrze zastanowić przed jego dokonaniem.

Umiejętności Quiet:

  • Oddaj strzał - likwiduje wybranego przeciwnika.
  • Obierz cel - Quiet obiera sobie za cel konkretną osobę i czeka na nasz znak (nasz wystrzał).
  • Osłaniaj mnie/wstrzymaj ogień - otwiera ogień w kierunku wrogów, aby osłaniać gracza; można również poprosić ją o wstrzymanie ostrzału.
  • Strzelaj w przedmiot - snajper może strzelić w konkretny przedmiot - np. beczkę z benzyną - aby wywołać większą eksplozję.

Autorzy strony:

juve
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1106 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?