Fallout 4

ObserwujMam (98)Gram (38)Ukończone (40)Kupię (27)

Solucja - opis przejścia - wiki Fallout 4


Solucja to opis przejścia wszystkich misji, zarówno głównych, jak i pobocznych. Fallout 4 to rozbudowana gra, w której wiele questów ma kilka różnych ścieżek progresji. Produkcja oferuje też 4 dość zróżnicowane frakcje (Minutemeni, Bractwo Stali, Trasa oraz Instytut), a każda ma garść zadań dedykowanych tylko dla siebie. W związku z tym postanowiliśmy przygotować listę wszystkich zleceń, zaznaczając te, które stanowią jakiś kluczowy moment. Poniżej nie ma jednak żadnych spoilerów.

Zadania główne:


Powyższe zadania są wspólne dla wszystkich frakcji. Czasem przebiegają one na kilka możliwych sposobów, stanowią one jednak nieodzowną część wątku fabularnego Fallout 4. W zadaniu Poziom molekularny następuje rozgałęzienie pomiędzy poszczególne frakcje w grze. Od tegoż zlecenia misje się przeplatają, niektóre stają się niedostępne, a inne ulegają aktywacji. Nie każdy będzie miał bowiem tę samą ścieżkę progresji.


Zadania Minutemenów:

Zadania Bractwa Stali:

Zadania Trasy:

Zadania Instytutu:


W zależności od wybranej ścieżki, inaczej wygląda przebieg końcówki gry oraz inne misje zostają otwarte do dalszej realizacji. Zrobienie sobie wrogów z jakiejkolwiek frakcji sprawia, że jej zadania nie są więcej dostępne.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2332 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?