Shadow of The Colossus

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Shadow of The Colossus - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:06 lutego 2018
Premiera polska:07 lutego 2018
Producent:Bluepoint Games
Wydawca:Sony Interactive Entertai...
Dystrybutor:Sony Computer Entertainme...
Gatunek:Przygodowa / Akcja

Fabuła

Shadow of The Colossus rozpoczyna się od sceny, podczas której obserwujemy głównego bohatera, niejakiego Wandera, jadącego konno pośród skał. Szybko okazuje się, że wiezie on przed sobą ciało kobiety, Mono. Kim dokładnie dla niego jest, pozostaje tajemnicą. Nigdy w grze nie zostaje to wyjaśnione.

Po dotarciu na miejsce Wander odkłada ciało Mono na ołtarzu, po czym umawia się z niejakim Dorminem - dziwną istotą przebywającą w tutejszej budowli. Jeśli protagonista wykona polecenia Dormina, ten sprowadzi duszę Mono z powrotem do jej ciało, co jednoznaczne jest z jej powrotem do życia.

Zadaniem Wandera jest eliminowanie Kolosów przebywających w okolicy. W sumie jest ich 16, a z każdym związany jest posąg niedaleko ołtarza z ciałem Mono. Kiedy zginą wszystkie Kolosy, zniszczeniu ulegną też posągi, a Dormin spełni swoją obietnicę.

Wander bez zastanowienia wyrusza więc do walki z potężnymi przeciwnikami... wszystko po to, aby odzyskać Mono. Nie wie jednak jakie konsekwencje niesie ze sobą jego decyzja...Tryby rozgrywki

Shadow of The Colossus oferuje tylko jeden tryb zabawy - przeznaczony dla pojedynczego gracza. Deweloperzy nie przewidzieli żadnego innego wariantu rozgrywki. Co istotne, starcia z Kolosami można realizować na czas, wydłuża to oczywiście czas obcowania z przedsięwzięciem.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 48 razy   ●   zmienił(a): 23171 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?