The Evil Within 2

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (1)

The Evil Within 2 - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:13 października 2017
Premiera polska:13 października 2017
Producent:Tango Gameworks
Wydawca:Bethesda Softworks
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:Akcja / Przygodowa

Fabuła

Akcja The Evil Within 2 toczy się trzy lata po wydarzeniach, jakie miały miejsce w części pierwszej, czyli w szpitalu Beacon Mental Hospital. Głównym bohaterem ponownie jest Sebastian Castellanos, który postanowił opuścić departament policji Krimson City. Mimo upływu lat Castellanos nadal prześladowany jest przez to, co miało miejsce w Beacon, zniknięcie żony, Myry, a także śmierć córki, Lily.

Pewnego dnia Sebastian spotyka się ze swoją dawną partnerką i jednocześnie agentką firmy Mobius, niejaką Juli Kidman. Zdradza mu ona, że Lily wciąż żyje. Mobius sfałszował śmierć dziewczynki, aby następnie wykorzystywać ją w eksperymentach związanych z systemem STEM. Lily niestety jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Stanowi ona rdzeń STEM, ale od jakiegoś czasu nie ma z nią żadnego kontaktu.

Castellanos wyrusza zatem do wygenerowanego przez STEM miasteczka zwanego Union. Tam znaleźć musi nie tylko Lily, ale także członków oddziału Mobius wysłanych po to, by uratować Lily. Na miejscu okazuje się, że sytuacja w "spokojnym" Union jest mocno skomplikowana. Koszmary z najgorszych snów stają się tu rzeczywistością, a co najgorsze, śmierć w Union oznacza także śmierć w rzeczywistości. Życie protagonisty jest od tej pory w rękach grającego.Tryby rozgrywki

The Evil Within 2 to gra dedykowana wyłącznie rozgrywkom dla jednego gracza. Deweloperzy przewidzieli rozbudowany scenariusz, w ramach którego przemierzamy otwarty świat miasta Union, okazyjnie wkraczając do bardziej korytarzowych lokacji. Wszystkie miejscówki pełne są niebezpiecznych przeciwników, których można albo ominąć albo wyeliminować - wszystko zależy od preferencji grającego.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 85 razy   ●   zmienił(a): 137467 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?