Risen 2: Mroczne Wody

ObserwujMam (234)Gram (60)Ukończone (121)Kupię (43)

Risen 2: Mroczne Wody - wiki i poradnik


Podstawowe informacje

Premiera światowa:24 kwietnia 2012
Premiera polska:27 kwietnia 2012
Producent:Piranha Bytes
Wydawca:Deep Silver
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:RPG

Fabuła

Akcja Risen 2: Mroczne Wody przenosi nas 10 lat do przodu w stosunku do wydarzeń, jakie ukazano w pierwszej odsłonie cyklu. Historia rozpoczyna się w mieście Caldera, w której pozostałe przy życiu siły Inkwizycji postanowiły przygotować ostatni bastion, mający przeciwstawić się potężnym Tytanom.

Sytuację niestety komplikuje fakt, że potężni Tytani, z Krakenem na czele, niszczą wszystko, co stanie im na drodze. Z tego względu większość statków Inkwizycji osiadła na dnie, a wciąż pływające jednostki najpewniej niebawem spotka taki sam los. Powodzenie walki spoczywa więc w rękach głównego bohatera, ponownie Bezimiennego.

Protagonista przez ostatnie 10 lat niestety nie trenował, a zapijał pysk w knajpach oraz swojej kwaterze. Rum stał się jego najlepszym przyjacielem, a brak prawego oka, przykrytego obecnie przez opaskę, dodatkowo pogarsza jego stan psychiczny i fizyczny.

Jeden z przedstawicieli Inkwizycji, znany z pierwszej części Carlos, prosi Bezimiennego o to, aby wyruszył na Tacariguę, a tam postarał się znaleźć pirata Stalowobrodego. Plotka głosi bowiem, że znalazł on jakiś sposób na to, aby stawić czoła Tytanom. Musimy się w związku z tym dowiedzieć jaki.

Ruszamy więc w morze, a wówczas rozpoczyna się właściwa przygoda.Tryby rozgrywki

Risen 2: Mroczne Wody oferuje wyłącznie kampanię dla jednego gracza. Deweloperzy nie przewidzieli żadnych rozgrywek wieloosobowych, ani w ramach współpracy, ani w formie współzawodnictwa. Jak na cRPG od Piranha Bytes przystało, opracowana na potrzeby projektu przygoda jest długa (około 40-50 godzin) i angażująca.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 389 razy   ●   zmienił(a): 217760 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?