Mafia III

ObserwujMam (46)Gram (11)Ukończone (25)Kupię (25)

Mafia III - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:07 października 2016
Premiera polska:07 października 2016
Producent:Hangar 13
Wydawca:2K Games
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:Akcja

Fabuła

Fabuła gry Mafia III przenosi gracza do 1968 roku, do fikcyjnego miasta zwanego New Bordeaux, opartego jednak na Nowym Orleanie. Głównym bohaterem jest niejaki Lincoln Clay, który powraca z wojny w Wietnamie, aby przekonać się, że w jego rodzinnych stronach już nic nie jest takie, jak było.

Dawni koledzy albo nie żyją, albo mają problemy z mafią tudzież policją. Lincoln wkręca się w przestępczy półświatek, a podczas pierwszego zadania współpracuje z niejakim Giorgi Marcano. Celem są Rezerwy Federalne. Napad idzie należycie, a protagonista oraz jego kompani uciekają z całkiem solidną sumką pieniędzy. Wszystko dzielone jest po równo i mogłoby się wydawać, że najgorsze za nami.

Niestety Giorgi i jego ojciec mają nieco inne plany. W jednym z barów, będących w posiadaniu czarnego właściciela, przygotowują zasadzkę. Eliminują wszystkich mafijnych bossów, a Lincolna zostawiają na pewną śmierć. Gdyby nie interwencja zaprzyjaźnionego księdza, Ojca Jamesa, Clay już by nie żył. Finalnie jednak wychodzi z zasadzki z życiem, poprzysięgając zemstę na osobach, które go zdradziły.

Nie zamierza jednak przystępować do wojny samodzielnie. Decyduje się na pertraktacje z innymi mafijnymi bossami, m.in. z Cassandrą, Burke oraz Vito Scalettą. Cała czwórka decyduje się na współpracę...Tryby rozgrywki

Mafia III to gra przeznaczona wyłącznie do rozgrywek jednoosobowych. Deweloperzy na jej potrzeby przygotowali ogromny, w pełni otwarty świat, w którym swobodnie się przemieszczamy, poszukując na własną rękę aktywności. Tych, rzecz jasna, nie brakuje. Projektanci przygotowali bowiem zarówno misje główne, jak i poboczne; a do tego wszystkiego dochodzą jeszcze rozliczne znajdźki oraz inne elementy uatrakcyjniające zabawę.

Co ważne, jak na sandboksa przystało, Mafia III pozwala grającemu zasiadać za kierownicą przeróżnych pojazdów. Trzeba to jednak robić rozważnie, albowiem służby porządkowe nie próżnują i dostrzegają wszelkie zbrodnie. Nie mija wówczas wiele czasu, a Lincoln ma na ogonie policję.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 129 razy   ●   zmienił(a): 114105 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?