Deus Ex: Rozłam Ludzkości

ObserwujMam (40)Gram (7)Ukończone (19)Kupię (13)

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - wiki i poradnik


Podstawowe informacje

Premiera światowa:23 sierpnia 2016
Premiera polska:23 sierpnia 2016
Producent:Eidos Studios
Wydawca:Square Enix
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:Akcja / RPG

Fabuła

Deus Ex: Rozłam Ludzkości to bezpośrednia kontynuacja Deus Ex: Bunt Ludzkości, które zadebiutowało w sierpniu 2011 roku. Produkcja przenosi nas do roku 2029, czyli dwa lata po zakończeniu wątku fabularnego poprzednika oraz incydentu, który miał miejsce w jego finale.

Ludzie niekorzystający z wszczepów nie są już w zbyt dobrych stosunkach z osobami, które owe wszczepy przyjmują. W związku z tym wybucha ogromny konflikt pomiędzy obiema stronami. Ze względu na to, co stało się pod koniec Buntu Ludzkości ludzie "wspomagani" zdają się jednak być na straconej pozycji. Rozpoczęła się era tzw. mechanicznego apartheidu.

Gracz ponownie przejmuje kontrolę nad Adamem Jensenem, protagonistą z pierwowzoru. Niegdyś był on oficerem ochrony, obecnie natomiast pracuje dla Interpolu, starając się pojmać przedstawicieli grupy terrorystycznej, korzystającej z ludzi z wszczepami. Przy okazji Jensen współpracuje z kolektywem Juggernaut, grupą hakerów, starającą się zwyciężyć z Illuminati.

Historia rozpoczyna się od misji, które akcja toczy się w Dubaju. Niestety zadanie szybko się komplikuje, a kiedy Jensen przybywa do siedziby Interpolu w Pradze, zastaje go potężny wybuch. Na stacji metra dochodzi do ataku terrorystycznego, a winą za niego obarczona zostaje organizacja ARC. Jensen postanawia przeprowadzić dochodzenie i dowiedzieć się o co dokładnie chodzi, mimo że jego szefostwo nie jest do końca chętne, aby poświęcił swój czas na śledztwo.

W miarę upływu czasu i kolejnych misji, okazuje się, że mamy do czynienia z daleko idącą konspiracją. Jakby tego było mało, Jensen odkrywa w swoim organizmie wszczepy, o których istnieniu wcześniej nie wiedział. Musi się zatem spróbować dowiedzieć skąd owe ulepszenia znalazły się pod jego skórą i kto je zaaplikował...Tryby rozgrywki

Gra Rozłam Ludzkości przeznaczona jest wyłącznie do zabawy dla jednego gracza. Produkcja oferuje rozbudowany wątek fabularny, a także tryb zwany Breach - stanowiący całkowitą nowość w sadze. Przejmujemy w nim kontrolę nad tzw. Ripperem, a naszym zadaniem jest dotarcie do wyznaczonego celu. Nie jest to jednak zwykły spacerek, albowiem należy się wykazać logicznym myśleniem oraz umiejętnością planowania. Ripper przemierza bowiem swoisty labirynt w wirtualnym, pełnym pułapek i zagrożeń, świecie.

Wyniki z trybu Breach porównywane są z innymi graczami, można więc w tym przypadku mówić o wieloosobowym współzawodnictwie. Co istotne, mapki dla Breach odblokowujemy pozyskując specjalne Oprogramowanie Breach - to, gdzie je znaleźć zawarte jest w sekcji znajdziek poradnika.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 130 razy   ●   zmienił(a): 206469 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?