Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino

ObserwujMam (98)Gram (20)Ukończone (51)Kupię (21)

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino - wiki i poradnik


Podstawowe informacje

Premiera światowa:31 maja 2016
Premiera polska:31 maja 2016
Producent:CD Projekt RED
Wydawca:CDP.pl
Dystrybutor:CDP
Gatunek:RPG / Akcja

Fabuła

Fabuła dodatku Krew i Wino rozpoczyna się w momencie gdy Geralt czyta ogłoszenie na jednej z tablic w Velen, a tam widzi zlecenie. Z owego zlecenia wynika, że rycerze z Toussaint poszukują Wiedźmina, aby pomógł im on pokonać bestię grasującą w ich krainie. Geralt, po krótkiej rozmowie z owymi rycerzami, przyjmuje robotę i cała trójka wyrusza do księstwa, którego stolicą jest piękne miasto Beauclair, a rządzi w nim księżna Anna Henrietta.

Na miejscu okazuje się, że sytuacja jest mocno skomplikowana. Giną szanowani przez wszystkich rycerze, a każda śmierć wygląda jak dzieło potwora. Lokalni zwą go Bestią. To właśnie ową Bestię, na zlecenie księżnej Anarietty, Geralt musi pokonać...Tryby rozgrywki

Krew i Wino, podobnie jak podstawowa część gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zawiera wyłącznie tryb dla jednego gracza. Deweloperzy przewidzieli w jego ramach wiele zadań głównych i pobocznych, zlecenia, oraz poszukiwanie skarbów oraz ekwipunku. Nie ma natomiast żadnego rodzaju potyczek wieloosobowych.

Podczas zabawy zagrać możemy również w Gwinta - grę karcianą, z której słynie świat trzeciej odsłony przygód Geralta. Potyczki toczą się jednak wyłącznie z przeciwnikami kontrolowanymi przez komputer, tudzież konsolę.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 184 razy   ●   zmienił(a): 198118 znaków
Dirian
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 583 znaki
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?