Wiki Targi E3


Witamy na stronie poświęconej targom Electronic Entertainment Expo, imprezie znanej powszechnie jako E3. Ta największa na świecie wystawa producentów gier wideo co roku przyciąga tysiące dziennikarzy, fanów, zarówno do hali Los Angeles Convention Center, gdzie z reguły jest organizowana, ale też przed ekrany komputerów.

Na E3 co roku swoje konferencje mają najwięksi giganci branży, tacy jak Electronic Arts, Ubisoft, Sony, Nintendo czy Microsoft, ale też inne firmy, chcące zaprezentować swoją ofertę, organizując często specjalne wydarzenia i konferencje mające miejsce przed samymi targami. Wielokrotnie robiło tak Nintendo, a w roku 2016 na konferencję EA Play zdecydowało się Electronic Arts, które nie pojawiło się wówczas na głównej scenie.

Na niniejszej wiki będziemy prezentować Wam rozkład jazdy kolejnych odsłon imprezy, poczynając od E3 2015. Znajdziecie tu informacje o datach i godzinach kolejnych konferencji, a także inne, ważne detale. Jeśli macie ochotę zerknijcie na oficjalną stronę Electronic Entertainment Expo, do której link widnieje poniżej. Poszczególne rozpiski imprez znajdziecie natomiast w menu obok, a na urządzeniach mobilnych, po rozwinięciu "Menu wiki".


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 32 razy   ●   zmienił(a): 32218 znaków
Dirian
edytował(a): 28 razy   ●   zmienił(a): 9624 znaki
Materdea
edytował(a): 7 razy   ●   zmienił(a): 8806 znaków
juve
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 6929 znaków

Wszyscy autorzy
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?