Need For Speed: Undercover - Patch już wkrótce!

Członkowie EA Black Box właśnie ogłosili, iż wkrótce wypuszczą patcha do swojego najnowszego dzieła - Need For Speed: Undercover.

@ 13.12.2008, 22:20
Michał "Charger" Mularski
pc, ps3, xbox 360

Need For Speed: Undercover - Patch już wkrótce!

Członkowie EA Black Box właśnie ogłosili, iż wkrótce wypuszczą patcha do swojego najnowszego dzieła - Need For Speed: Undercover. Na chwilę obecną nie wiadomo dokładnie, jakie błędy poprawi wspomniana łatka. Co ciekawe, załatane zostaną bugi, wskazane przez oficjalną społeczność NFS'a. Wygląda na to, że EA coraz bardziej bierze pod uwagę opinię swoich klientów. Oto oficjalne oświadczenie twórców:

"Chcielibyśmy wszystkich poinformować, że obecnie nasz zespół ciężko pracuje nad wypuszczeniem patch'a do Undercover dla PC, PS3 i Xbox 360. Poświeciliśmy dużo czasu i zaangażowania wszystkim błędom, na jakie uwagę zwróciła nam społeczność graczy. Dziękujemy wam. W obecnej chwili nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty wydania czy listy poprawionych usterek. Uznaliśmy jednak za istotne, by dać wam znać, że plik jest w przygotowaniu. Gdy tylko będzie wiadomo więcej, poinformujemy was".

Więcej na temat gry dowiecie się z naszej recenzji.
Need For Speed: Undercover - Patch już wkrótce!
Need For Speed: Undercover - Patch już wkrótce!

Sprawdź także:
Need for Speed: Undercover

Need for Speed: Undercover

Premiera: 18 listopada 2008
PC, PS2, PS3, PSP, XBOX 360, WII, MOB, DS

Need for Speed: Undercover to nowa jakość w wieloletniej serii, która dostarcza świeżych wrażeń wszystkim fanom ulicznych wyścigów. Developer - firma Electronic Arts - wy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?