Ścigaj się z policją w Need for Speed™ Undercover!

Dzięki kolejnej odsłonie kultowej serii wyścigów samochodowych gracze będą mogli wcielić się w policjanta działającego pod przykrywką.

@ 20.11.2008, 21:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps2, ps3, psp, xbox 360, wii, press info

Ścigaj się z policją w Need for Speed™ Undercover!

Dzięki kolejnej odsłonie kultowej serii wyścigów samochodowych gracze będą mogli wcielić się w policjanta działającego pod przykrywką.

21 listopada, czyli już jutro, na sklepowe półki trafi niecierpliwie oczekiwana przez fanów wyścigów samochodowych gra Need for Speed Undercover. Wśród ponad 55 modeli licencjonowanych aut zawiera ona tak znakomite maszyny, jak Mercedes CL55, Audi R8, Porsche 911 GT2 i Nissan 370Z. Ten ostatni wóz debiutuje zresztą właśnie w naszej grze.

W Need for Speed Undercover udział wzięły również gwiazdy rodem z Hollywood. Znana między innymi z takich filmów, jak Mission Impossible III czy Szklana Pułapka 4.0, Maggie Q, która wcieliła się w rolę agentki federalnej Chase Linh. Staje się ona głównym kontaktem gracza, którego zadaniem jest infiltracja środowiska kryminalnego
w wielkim mieście. Aby tego dokonać, należy jednak najpierw udowodnić swoją wartość poprzez rywalizację z innymi amatorami szybkiej jazdy oraz wychodzenie cało z policyjnych pościgów.

Need for Speed Undercover powraca do korzeni serii, ponieważ przedstawia wyjątkowo emocjonujące pościgi samochodowe z udziałem policji. Gracze mogą zasiąść za kierownicami najlepszych licencjonowanych samochodów i wyruszyć na miejskie ulice, aby walczyć na nich o szacunek wśród innych kierowców. Niesamowite wrażenia z jazdy zapewnia unikalna technologia prezentowania wyścigów, a klimat potęgują hollywoodzkie filmiki przerywnikowe z udziałem prawdziwych aktorów. Gra dostępna jest w wersji polskiej (napisy) na komputery PC oraz konsole PLAYSTATION®3, Xbox 360™, PlayStation®2, PSP® (PlayStation®Portable) i po angielsku na Nintendo DS™ i Wii™. Pojawi się także specjalna edycja, przeznaczona na telefony komórkowe.

Ścigaj się z policją w Need for Speed™ Undercover!


Sprawdź także:
Need for Speed: Undercover

Need for Speed: Undercover

Premiera: 18 listopada 2008
PC, PS2, PS3, PSP, XBOX 360, WII, MOB, DS

Need for Speed: Undercover to nowa jakość w wieloletniej serii, która dostarcza świeżych wrażeń wszystkim fanom ulicznych wyścigów. Developer - firma Electronic Arts - wy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?