Sacred: Podziemia - premiera

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że do sklepów na terenie całego kraju trafiła już polska wersja dodatku do wielokrotnie nagradzanej, bestsellerowej gry RPG studia Ascaron - Sacred.

@ 04.07.2006, 15:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc


Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że do sklepów na terenie całego kraju trafiła już polska wersja dodatku do wielokrotnie nagradzanej, bestsellerowej gry RPG studia Ascaron - Sacred. W pudełku z rozszerzeniem noszącym tytuł Sacred: Podziemia znajdziemy:


° 2 płyty CD z polską wersją Sacred: Podziemia oraz ścieżką dźwiękową z gry w formacie mp3;

° instrukcję do gry na papierze kredowym (24 strony);

° kolorową mapę krainy Ankaria.

Shaddar został pokonany. W ostatecznej bitwie z wrzaskiem wpadł w piekielne odmęty. Po fali eksplozji i rozbiciu wieży na kawałki, Nieśmiertelne Armie, które przez wiele lat niszczyły ziemie Ankarii, zostały rozbite i pogrążyły się w chaosie. Niestety, nasz dzielny bohater również znalazł się w ciężkim położeniu... został wciągnięty przez Shaddara w mroczne odmęty piekielne...Gdy się obudzisz, zrozumiesz, że znalazłeś się w tajemniczym, podziemnym świecie Ankarii. Ten świat nie jest jednak tylko pełen zła i zgnilizny - można w nim znaleźć również ciekawe i piękne miejsca. Odwiedź antyczne ruiny miasta krasnoludów i poznaj zupełnie nowe rasy. Odkryj społeczność ludzi-insektów, którzy budują miasta na gigantycznych stworzeniach, podobnych do gąsienic. Zapoznaj się z ludźmi z Dareethinaer którzy, choć nie robią wrażenia swą posturą, przez wiele lat skutecznie opierali się atakom demonów piekielnych. Z czasem odkryjesz też mityczne lasy kwiatów, niebezpieczne wyspy piratów, cudowne domy w drzewach i ostatecznie - portal do samego piekła.Pakiet Podziemia łączy świat oryginalnego Sacred z nowymi lokacjami. Po zakończeniu rozgrywki głównej, okaże się, że Ankaria posiada jeszcze wiele sekretów do odkrycia i jest większa, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Zagraża jej również zupełnie nowe niebezpieczeństwo. Antyczne portale pozwalają bohaterowi przemieszczać się pomiędzy powierzchnią Ankarii, a jej podziemną częścią - w każdej chwili gracz może odwiedzić swe ulubione lokacje i postaci. Bohaterowie z oryginalnego Sacred mogą natychmiast kontynuować rozgrywkę w Sacred: Podziemia. Istnieć będzie opcja gry w Sacred: Podziemia z wykorzystaniem istniejącej postaci, albo z nowo-stworzoną postacią o odpowiednio wysokim doświadczeniu.

Sprawdź także:
Sacred: Podziemia

Sacred: Podziemia

Premiera: 24 marca 2005
PC

Sacred: Underworld. Shaddar został pokonany. W ostatecznej bitwie z wrzaskiem wpadł w piekielne odmęty. Po fali eksplozji i rozbiciu wieży na kawałki, Nieśmiertelne Armi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?