EARTH 2160 - od dziś w sprzedaży

Oto nadszedł dzień, w którym przenosimy się do 2160 roku, do czasów kiedy jedyną nadzieją ludzkości jest Czerwona Planeta.

@ 04.07.2006, 15:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc


Oto nadszedł dzień, w którym przenosimy się do 2160 roku, do czasów kiedy jedyną nadzieją ludzkości jest Czerwona Planeta.
Od dziś, tj. 8 lipca 2005, na półki sklepowe trafi najnowszy produkt krakowskiego studia Reality Pump, pt. EARTH 2160. Jest to strategia czasu rzeczywistego nawiązująca do znanej serii Earth. Akcja tej części stanowi kontynuację wydarzeń z poprzednich części i rozgrywa się po zniszczeniu Ziemi. Walka toczyć się będzie o wszystkie planety naszego systemu.

Zapraszamy na oficjalną stronę, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat gry. Zwróćcie uwagę na oceny jakie wystawiła grze zachodnia prasa, przyznając jej szereg nagród.

Gra dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej za jedyne 29.95 zł.

Sprawdź także:

Earth 2160

Premiera: 03 czerwca 2005
PC

EARTH 2160 to strategia czasu rzeczywistego nawiązująca do znanej serii Earth. Gra powstaje w polskim studio developerskim Reality Pump. Akcja tej części stanowi kontynua...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?