Rare: póki co, koniec z odgrzewaniem starych marek

A szkoda, bo pomimo tego, że odgrzewane, to smakowały nam wyjątkowo dobrze. Dzięki Rare mamy bowiem możliwość zagrania w takie hitowe produkcje, jak Perfect Dark oraz Banjo Kazooie (premiera 14 listopada bieżącego roku), które to w ubiegłym wieku rządziły wśród tytułów dedykowanych konsoli N64.

@ 19.09.2008, 21:02
Marcin "Janek_wad" Janicki
xbox 360

Rare: póki co, koniec z odgrzewaniem starych marek

A szkoda, bo pomimo tego, że odgrzewane, to smakowały nam wyjątkowo dobrze. Dzięki Rare mamy bowiem możliwość zagrania w takie hitowe produkcje, jak Perfect Dark oraz Banjo Kazooie (premiera 14 listopada bieżącego roku), które to w ubiegłym wieku rządziły wśród tytułów dedykowanych konsoli N64. Teraz zaś, umieszczone w serwisie Xbox Live Arcade, dają o sobie przypomnieć wszystkim spragnionym emocjonującej rozgrywki graczom.

Niestety, większej ilości tego typu portów w najbliższym czasie nie należy się spodziewać, bowiem deweloper zakasał rękawy i ruszył do pracy nad swymi nowymi projektami. W tym momencie, raczej nie mamy w planach produkcji kolejnych portów. Zawsze jest jakiś powód, który motywuje nas do ożywienia któregoś ze starszych programów. Nie wydajemy gier tylko po to, żeby je wydać (...) Jednakże, nigdy nie mówimy nigdy. Kto wie co stanie się w przyszłości? - przyznała Elissa Miller z Rage.

Wydaje się więc, że wszyscy, którzy mieli chrapkę na odświeżone: Grabbed by the Ghoulies, Jet Force Gemini, tudzież Blast Corps, będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Rare: póki co, koniec z odgrzewaniem starych marek


Sprawdź także:
Perfect Dark Zero

Perfect Dark Zero

Premiera: 02 grudnia 2005
XBOX 360

Joanna Dark powraca w grze Perfect Dark: Zero, wyłącznie na konsolę Xbox 360. Dzieło programistów obsypanego nagrodami zespołu Rare toczy się przed wydarzeniami przedstaw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?