S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - trwają prace nad patchem 1.04 do gry.

CD projekt informuje, że trwają prace nad patchem 1. 04 do gry S.

@ 11.09.2008, 15:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, press info

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - trwają prace nad patchem 1.04 do gry.

CD projekt informuje, że trwają prace nad patchem 1.04 do gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo. Wydany w zeszłym tygodniu patch 1.01 (#01), to w rzeczywistości łatka, która aktualizuje grę do wersji 1.5.01. Polskie wydanie gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo posiada wszystkie poprawki tej aktualizacji i są one zaimplementowane w wersję instalacyjną.

Od chwili oddania polskiego mastera do tłoczni powstały kolejne buildy gry, stąd różne kraje mogą mieć inne wersje. Jednak na podstawie tych kolejnych buildów, nie zostały opracowane samodzielne aktualizacje. Producent gry GSC skupił się na zebraniu wszystkich poprawek, które zostaną wydane w patchu #04, aktualizującym grę do wersji 1.5.04.

Polski wydawca gry, firma CD Projekt testuje obecnie wersję BETA tego patcha. 1.04 multilanguage patch zostanie udostępniony graczom na całym świecie (także w Polsce) w najbliższych dniach. Z przyczyn technicznych, nie było możliwe poprawienie ścieżek audio w polskiej wersji językowej. CD Projekt planuje wydanie specjalnego hotfixa dla polskiej edycji gry, który będzie balansował głos lektora względem głosów postaci.

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo w polskiej wersji językowej jest już dostępny w sklepach w cenie 99,90 zł.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?