Nowy patch do Vampire The Masquerade: Bloodlines

W sieci wylądował dzisiaj nowy patch do gry Vampire The Masquerade: Bloodlines - tytułu dosyć wiekowego, aczkolwiek nadal posiadającego rzeszę wiernych fanów.

@ 08.09.2008, 23:06
Marcin "Janek_wad" Janicki
pc


W sieci wylądował dzisiaj nowy patch do gry Vampire The Masquerade: Bloodlines - tytułu dosyć wiekowego, aczkolwiek nadal posiadającego rzeszę wiernych fanów. Najnowsza jak dotąd cześć tej wampirzej serii, została wydana prawie cztery lata temu i jeśli w przeciągu tych niemal 48 miesięcy nie nagraliście się jeszcze do woli, przed kolejnym wkroczeniem do mrocznego świata Bloodlines, z pewnością warto sięgnąć po najnowszy – oznaczony cyfrą 5.6 – update. Plik można ściągnąć stąd.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines jest kontynuacją gry opartej na słynnym systemie RPG firmy White Wolf łączącą zalety pełnej akcji gry FPP z otwartym środowiskiem gry, nieliniowym, niebanalnym scenariuszem i bogatym systemem rozwoju postaci. Gra przenosi Cię w mroczną i cyniczną społeczność współczesnych wampirów w Los Angeles - walczących o władzę pomiędzy sobą, z ludźmi oraz innymi postaciami Świata Mroku z użyciem niezwykłego arsenału mocy, nadprzyrodzonych zdolności i cech ... Po większą ilość informacji, tradycyjnie już zresztą, odsyłam do naszej Encyklopedii.
Sprawdź także:

Vampire The Masquerade: Bloodlines

Premiera: 16 listopada 2004
PC

Vampire: The Masquerade - Bloodlines jest kontynuacją gry opartej na słynnym systemie RPG wydawnictwa White Wolf łączącą zalety pełnej akcji gry FPP z otwartym środowiski...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?